Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka hogy nehezen viselem...

Mi az oka hogy nehezen viselem mások társsaságát?

Figyelt kérdés
Itt inkább az egyedüllét rész a szempont mintsem a magány. Egyedül élek az albérletemben, néha apám fellátogat, de fél óra után frusztrált már az ő jelenléte is, pedig nem vagyunk rosszban. Éltem a szüleimmel sokáig, nehezen viseltem a társsaságukat pedig szeretem őket, néha még magamat is nehezen viselem el. Rehabillitáción éltem 1 hétig egy szobában valakivel de tököm ki volt már azzal az emberrel.. Néha érzek magányt de mégsem jön be az ellentéte sem.
2022. nov. 14. 07:38
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Felmerült már a gyanú hogy aspergeres vagyok (orvosnál is), de komolyabb kivizsgálás sosem volt.
2022. nov. 14. 07:48
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Introvertált vagy, ennyi a titok. Ameddig élvezed, addig semmi baj. De ha már magányos vagy, akkor már kénytelen vagy keresni az emberek társaságát.
2022. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Általában egy tartalmasabb beszélgetés interneten kielégít egy fél, vagy több napra. A szexualitás hiányzik néha, de a többi része annyira nem.
2022. nov. 14. 07:50
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Antiszoc vagy, van az ugy
2022. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Aszociális', egyébként tudok szocializálódni csak nem szeretek.
2022. nov. 14. 08:30
 6/27 anonim ***** válasza:
Van hogy én sem, mert elegem van az emberekből, leginkább a nőkből. Hiszti, flegma, gyerekes viselkedés, ők mindent jobban tudnak duma, stb. Rendkívül irritáló.
2022. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Engem a botrányos társadalmi viselkedések tettek padlóra, egyszerűen nem értem az embereket magam körül. Mivel ezen változtatni szerettem volna, most járok egy csoportba már 1 éve, nagyon sokat segít elfogadnom magam és a többi embert. Tudom, hogy nincs velem gond.
2022. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Engem lehúzz az egész világ, ha bizonyos dolgokra gondolok. Például ha látok egy videót amiben összevernek valami tizenéves gyereket a többiek az lehozz az életről, vagy ha valaki komoly rendellenességgel születik, és még sorolhatnám estig. Az élet igazságtalan, a világ pedig egy szörnyű hely.
2022. nov. 14. 09:01
 9/27 A kérdező kommentje:
Szóval én próbálok a legkevésbé ehez a világhoz tartozni, attól hogy nekem jó lehet, attól még az egész világ úgy sz'r ahogy van.
2022. nov. 14. 09:02
 10/27 A kérdező kommentje:
A világban minden érdekből történik, a "Jó" is azért tesz jót, azért segít mert neki jól esik.
2022. nov. 14. 09:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!