Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normális ha megutáltam az...

Az normális ha megutáltam az embereket?

Figyelt kérdés
Annyit csalódtam már mindenkiben hogy egyszerűen csak kerülöm már az embereket elvagyok magamba nem érdekel már senki tudom hosszabb távon nem a legjobb de mégis így érzem a legjobban magam hónapok óta persze néha jól esne társaságba lenne de én már nem erőltetem a dolgokat.Közzöségi oldalakról is letöröltem magam nekem már nem kellenek álszent ismerősök. Azóta fejlődök edzek tanulok sokkal nyugodtabb az életem, Nálatok van ilyen vagy hasonló állapot?
2022. nov. 18. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Nap mint nap

Irigyek bunkók rosszindulatuak az emberek!

Ember undorom van nekem is

Lassan 100 ból 1 aki normális ténylegesen

2022. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem "normális", de érthető. Pszichológiai értelemben, ez mentális zavart jelez, hétköznapi felfogásban viszont teljesen indokolt.
2022. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen normális. És nyugi, nem jelez semmiféle mentális zavart. :D

De azért próbálj meg esélyt adni azoknak, akik normálisan viselkednek veled.

2022. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos teljesen érthető.
2022. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Üdv a klubban!
2022. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon nem normális! Ki kell iktatnod az életedből a számodra kellemetleneket, eddig se kellett volna velük lenni, de ennek köze nincs ahhoz, hogy az összes ember ilyen. Különben magadat is az ártalmasok közé sorolnád. Egyszerűen meg kell találni a normálisakat, ez energiába kerül, nem pottyan magától.
2022. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
#6 Az állandó környezetedből ki lehet iktatni, de pl. elmész ügyet intézni, és bunkóskodnak, kórházba kerülsz és az ápolók undorítóan viselkednek, elmész egy továbbképzésre és az oktató beszólogat, bemész egy boltba és az eladó megjegyzéseket tesz... Ezekkel az apróságokkal pár év alatt betellik a pohár, és ilyeneket nem tudsz előre kiiktatni.
2022. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezek rövidtávú dolgok, az ügyintézőnek vissza lehet szólni, mindjárt megjuhászodik, kórházba ne kerüljön az ember, de ott se mindenki bunkó, továbbképzésen még sose szóltak be se nekem, se másnak, pedig száz fölül jártam, boltban se nagyon szóltak be, de ha 1000-ből egyszer igen, arra se emlékszem. Egyre igen: nem akartak beengedni a 60 alatti idősávban. Leordítottam a fejét, földhöz vágtam a kosarat és kivonultam. De nem utáltam meg az embereket. Az én poharam nem telt be. Más országban lakunk?
2022. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Senior Séf ***** válasza:
0%
Persze. Csak te vagy helikopter.
2022. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nemcsak én. A többi sokmillió hozzám hasonlóan egészséges életszemléletű átlagember!
2022. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!