Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy egyedül élek 35 évesen, de én így szeretem és nem is akarok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen útálok másokhoz alkalmazkodni, szeretem azt és akkor csinálni, amit én akarok. Egyszerűen nem akarok mással együtt élni életem végéig!

2022. nov. 26. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, addig teljesen normális és semmi baj nincs vele, amíg nem kezdesz el olyanokat piszkálni, akik viszont nem így szeretnek élni.
2022. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog, nincs ezzel semmi baj. Úgy élj, ahogy te szeretnél!

Nem kell azzal foglalkozni, hogy mások mit gondolnak rólad.

2022. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy életed van, tedd azt ami boldoggá tesz, ne pedig azt amit a társadalom/környezed elvár. (Természetesen legális keretek között)
2022. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Környezeted*
2022. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

öcsém, én pont ilyen voltam :D Nekem nem kell nő/feleség, aki irányítgatni akar meg akihez majd alkalmazkodni kell, én így vagyok király ahogy, gyerek se kell mert minek áldozzam fel a szabadságom, a szabadidőm meg a pénzem? pff... AZTÁN... jött a képbe random módon (szóval nem kerestem, és ő se keresett párt magának!), aki egy pillanat alatt porrá zúzta ezt a világképem úgy, hogy ő igazából semmit se tett, minden megváltozott belül bennem, hirtelen elnéztem volna olyan dolgokat amik régen nálam főben járó bűn lett volna, hirtelen egész szimpatikus lett a családkép a jövőben, és simán bevállaltam volna érte áldozatokat. És volt már dolgom más nőkkel is az utóbbi időben és egy sem váltott ki szinte semmi hasonlót. Aztán végül nem lett a dologból semmi, de egy qrva mély depresszióval teli gödörbe lökött és a mai napig nem sikerült teljesen kikecmeregnem :D


A tanulság: úgy sem az lesz, amit te akarsz, és pont te magad fogsz majd ellent mondani magadnak, ha megtalálod "az igazit" vagy a hasonlót... Szóval normális hogy most így gondolod, folytasd is ezt az életet ha neked ez így jó, kitudja meddig tudod még... :D Én is naív bolond voltam, és óó de szép és nyugodt kis életem volt

2022. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját igényeidnek megfelelően dönts.
2022. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
31%
Normális. Régen sem mindig jókedvükből házasodtak. Pl mert egyedül éhen haltak vna. Egész addig jó döntésnek tűnik egyedül élni, amíg pl. vmilyen okból nem szorulsz ápolásra. Mert akkor azért jó, ha valaki hoz neked 1 pohár vizet. Illetve 2 fizetésből gyorsabban összejön némi megtakarítás.
2022. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!