Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem??

Mi a baj velem??

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.Egyetemista.

Boldognak kéne lennem, de nem vagyok.

Egyetemen vizsgaidoszak van, tanulnom kéne, ehelyett az agyba fekszek és semmit nem csinálok.

Sportolok, a versenyeknek is vége januárig nem lesz már semmi. Ez miatt is szomorú vagyok.

Barátaim nincsenek. Persze vannak szaktársaim, de csak suliról beszélünk.

Nincs az a baráti társaság, aki hétvégén elmegy bulizni, vagy csak együtt tölti az időt. Elnézem a csapattársaim, mind megy meccs után bulizni. Én mit csinálok megyek haza aludni.

Itt van hamarosan szilveszter hol leszek , hol fogom tölteni az estém, itthon. Pedig egy bulira vágynak barátokkal.

Ezenkívül beleszerettem az edzőmbe. Próbálom elfelejteni, de nem tudom egyszerűen. Tudom hogy semmi nem lehet köztünk ( 3 év van koztunk) hisz az edzőm. De ez is lehúzza az életem. 21 éves vagyok meg kapcsolatom se volt. 21 éves vagyok minden szilveszteremet itthon töltöttem. 21 éves vagyok nincsenek barátaim. 21 éves vagyok bulizni járnék. 21 éves vagyok boldognak kéne lennem mert fiatal vagyok. Erre otthon vagyok és semmit nem csinálok.


2022. dec. 5. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el azokkal, akikről írod, hogy bulizni mennek? "Elnézem a csapattársaim, mind megy meccs után bulizni." Csak nincs ellenükre, hogy egy csaj velük megy bulizni. :)
2022. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem lehet köztetek semmi? Három év korkülönbség az semmi.. ha pedig az edződ akkor keresel másikat, ha kapcsolat lenne köztetek, hogy a szakmai dolog ne legyen keverve a magánélettel.


Egyébként szerintem te nagyon magányos vagy és ez lehúz, plusz rátesz ez a télies korán sötétedős dolog is. Ilyenkor az emberek alapból lehangoltabbak.


Van valami amit szeretsz csinálni és örömöd van benne? Pl főzni, sorozatozni, vasárolni, enni valami finomat ilyesmi.. lehet feldobna picit.

2022. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Edzőt nem tudok váltani, kosarlabdázok, és át kéne akkor más csapathoz igazolni azt pedig nagyon nem szeretném.

Szeretek edzeni, sorozatozni, kutyaimmal játszani.

2022. dec. 5. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Na és akkor mi van ha az edződ?


Hosszú Katinka nem az edzójével kavart?


Nem törvénytelen a dolog


Amúgy az a bajod hogy szeretet hiányod van.


Ha gondolod én megszeretgethetlek, kikapcsolna, ellazulnál. 40 F

2022. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat menj veluk bulizni 🤷
2022. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen szakra jársz? Budapest vagy vidék?

Ez se mindegy azért.

Én két évvel vagyok fiatalabb nálad, és én is nagyon magányos vagyok. Úgyhogy meg tudlak érteni.

2022. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoktak így 3-4en együtt bulizni menni q csapatból, de ha nem szólnak akkor én nem szólok hogy had menjek.
2022. dec. 5. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia ha gondolod írhatsz privátba én is elég magányos vagyos és szívesen el társalgok barkivel.
2022. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 K.O. ***** válasza:
hat ez a baj, most attol hogy megkerdezed abbol bajod nem lehet:) igy se-ugy se mentel eddig, ha azt mondjak hogy nem, vagy elmesz es nem lesz jo a buli, akkor max nem mesz tobbet, tehat ugyanott leszel ahol most vagy, veszteni v alod nincs.. de ha megkerdezed becsatlakozhatsz-e, akkor lehet kisul belole valami jo is:)
2022. dec. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!