Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nők! Ha úgy érzitek, nem...

Nők! Ha úgy érzitek, nem foglalkoznak eleget veletek egy kapcsolatban, előfordul, hogy sírtok emiatt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Olyankor szakítani szoktam. Szingli lehetek anélkül is, hogy valami idióta a nyakamra járna, mikor épp unatkozik.
2022. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz veled foglalkozás alatt. Azért sírni, mert nincs kedve moziba vinni téged, elég butaság lenne. Két hosszútávú kapcsolatomban akkor sírtam, amikor rádöbbentem, teljesen mindegy mit teszek értük, amikor nekem van a támogatásukra szükségem, simán lelépnek. Sírtam egyet, laporoltam magam, aztán megoldottam egyedül. Komoly problémát, nem egy kis apróságot. Mai napig nem értik, miért mondtam, hogy nem igazi társak, csak kihasználtak és addig voltam jó, amíg mindenre ugrottam, amit kértek.
2023. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!