Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem leszek boldog? Elveszte...

Sosem leszek boldog? Elvesztettem az egyetlent. Senkiben sem lehet bízni.

Figyelt kérdés

Nem tudom elfelejteni a volt barátomat. Pedig próbálom de nem megy. Csak szenvedek.

Hiába veszek fel szép ruhát mit sem ér az egész ha ő már nincs velem


2022. dec. 7. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Hhffgjkh
Kkk
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
adfjhadfjhdaj
2022. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Majd elfelejted.. volt aki 1 evig is hianyzott 🤷
2022. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Ez azért van mert valahol kiegészítettétek egymást.

Most viszont egyedül maradtál, és úgy érzed korlátok közé szorultál.

Az a helyzet hogy ezen csak az idő segíthet. Sok idő...

De ne add fel egyedül se, akármilyen reménytelennek is tűnik most az egész.

2022. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátnőm aki után 6évet keseregtem, próbálj meg nem gondolni rá, töröld facebookrol, töröld a közös képeket, dobd ki a közös tárgyakat, és ismetkedj mássokkal, ez az egyetlen kiút, máshogy kesereghetsz örökké
2022. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elfelejteni TALÁN soha életedben nem fogod, maximum eltompulnak az érzelmeid felé, és már nem fog kiváltani nagyon semmit belőled. Tapasztalataim szerint ez kb addig tart, amíg nem lesz valaki aki átvegye a helyét. De ahhoz olyan személy is kell aki legalább ilyen jó, vagy jobb. Egy akárki-joe nem lesz elég. És ugye megtalálni egy olyat aki megugorja ezt a lécet nem lesz könnyű, talán soha nem lesz senki ilyen, ezt el kell fogadni. És akkor meg majd 1 életen át keseregsz?


Szerintem le kellene tisztázni a dolgokat saját magaddal, próbáld meg elképzelni hogy örök életedben egyedül maradsz, és az exed már rég lemondott rólad és soha többé nem jön vissza. Ha ezek a gondolatok megrémisztenek, és félsz tőlük, akkor itt lesz a hiba forrása. Hogy magaddal nem vagy teljes harmóniában. Szép dolog a párkapcsolat, de egyedül is életképesnek kell lenni.

2022. dec. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!