Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mélypontra kerültem: más...

Mélypontra kerültem: más látja a fényt az alagút végén?

Figyelt kérdés

Teljesen ellehetetlenültem. Sok helyre fel sem vesznek.

Semmi jövőképem nincs ebben az országban. Napról napra élünk. Talán egy hetes időablakkal tudunk kalkulálni, talán.


Bele fáradtam, hogy az állaimról le kellett mondanom.

Kiégtem. Bár az is nagy szó hogy találtam tisztességes időszakos, alkalmi munkát.


Nem tudom mit írhatnék.


Elfáradtam. Bárkivel beszélek mindenki kétségbe van esve. Most egyes benzinkutak árstopot hirdetnek mások nem s ez egy kis szegmens. Ez is vagy tartós lesz vagy nem. Nem tudom mi lesz itt de semmi jóra nem számitok. Ha valakinek nem vagy a valakije fel se vesznek, vagy csak nagyon nehezen.


Elfáradtam...



2022. dec. 8. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

:( so kam ereznek per pillanat igy de mindig mindig jobb idol jonnek a nehez idok utan.


Nem vesznek fel sehova? Hat... Hova akardz 1altalan menni? Mindenhova? :-D

LEpesrol Lepesre fogalmazd még a celjaidat es egymasutan kezdj neki.


Ha ilyen Nagy atlagban need mi a nem jo az tenyleg depis hangulatot hoz.


Gondolom gimis vagy? Akkor nezd azt milyen jo ha a havrrokat latod Aztan a delutani rohogesek veluk stb.


Nem a te dolgoz benzinkutakon gondolkodni még haborun. Az elmulik neked most van fiatal korod..

2022. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Darius- ***** válasza:
13%

Gondolom az allaid helyett az almaidrol véled ugy le kell mondj :))


Ha nincs meg benned az elszantsag, ugy ahogy irtad, elfaradtal, maradsz lenn. Ne a Fideszt okoljuk ezért, ott van a kulcs szok kozt. Éppen egy haboru zajlik, mindenhol nagy az inflacio az érintett teruleteken. Nemcsak Magyarorszagon ment fel a benzin ara, hanem az Eu tobbi tagallamaban is. Mondjuk Oroszorszagban ennek nem ment fel ara.


Tehat én szerény véleményem szerint neked mivel ugy latod itt minden elszallt, kulfoldet javasolnam, kezdj uj életet uj lapokkal elozmények nélkul. Hatha sikerul, kell hozza tobb kitartas és keresés.

2022. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, amit érzek. Igaz én idősebb lehetek, mint te, de valahol ugyanezt érzem. Dolgoztam közel 30 évet. Mindenem megvan, mégha szerényen is,de nekem megfelelt ez így. Nekem mindegy volt, hogy mi a helyzet a politikával, melyik párt nyer választást, mert sosem érdekelt, hogy milyen támogatásokat osztogatnak. Amit kerestem,az elég volt és boldogultam. Az elmúlt néhány évben viszont úgy érzem, hogy minden csúszik ki a kezemből és az életem munkája arra elég, hogy egyre bizonytalanabb helyzetbe kerüljek. A munkahelyemen olyan szinten néznek hülyének minket dolgozókat, mint ahogy az országban állampolgárként. Soha az életben nem voltam depresszív, pesszimista ember. Mindig mindenben a jó dolgokat vettem észre. Most meg valahogy még a jó dolgokban is csak a rosszat látom.
2022. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


3-as: nem tudom lesz e itt változás de én már lemondtam róla. Elegem van az egész országból is. Tisztelet a kivételnek.

2022. dec. 8. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én látom már a fényt az alagút végén, csak azt nem értem miért dudál...
2022. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Én adtam magamnak 1-2 évet, annyi elég felszámolni az itteni életemet és letelepedek valami meleg helyen. A házam és egyéb dolgaim eladásából el leszek munka nélkül egy olcsó országban aztán kész. Tököm aggódjon idehaza bármin.
2022. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
többes számban beszélsz. Akkor van valakid? Ha igen akkor legalább ez pozitívum :D
2022. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!