Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy nem kellett volna...

Lehet hogy nem kellett volna olyan becsületesnek lenni?

Figyelt kérdés
Tetszett régen egy lány,szerintem én is neki még a régi munkahelyemen.A lánynak volt barátja én ezt tiszteletben tartottam és nem nyomultam rá csak beszélgettünk.Pedig ha rámenős lettem volna lecsaphattam volna a barátja kezéről.Én mindig is ilyen voltam,azt mondta egy lány barátja van,vagy nem akar tőlem semmit tudomásul vettem és mentem tovább.Most ott tartok,hogy azóta se volt barátnőm, nincsenek lányok,nők az életemben.Ennyit érünk a becsületünkkel?A kutyát nem érdekli hogy becsületesek vagyunk vagy sem?

2022. dec. 14. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Jobb tiszteletben tartani ha valaki kapcsolatban van mégha egyedül is maradunk
Simán lecsaptam volna a lányt a barátja kezéről engem se néz senki hogy nekem ne legyen rossz
Az aki azért nem jön össze egy lánnyal mert barátja van nem becsületes hanem hülye
25 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Jól tetted, hogy nem tetted.

Ha egy lány lecsapható más kezéről, akkor komolyan azt várod, hogy majd hozzád hűséges lesz? Menj már.



Majd felbukkan egy neked való csajszi, tudod, jó munkához idő kell. :)

2022. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Honnan veszed, hogy lecsaphattad volna más kezéről? Akartál volna egy olyan barátnőt, akinek a párkapcsolatotok első mozdulata az, hogy bebizonyítja, hogy nem hűséges?
2022. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Amúgy a lány azóta már szakított azzal a fiúval és új barátja van már.Hogy az új fiú miatt lett e vége az előző kapcsolatának nem tudom.
2022. dec. 14. 12:04
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Vagy nem értél volna el semmit, vagy csak egy rövid kalandot. Ezt sose tudod már meg.
2022. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki (nemtől függetlenül) nem akar tőlünk valamit, és aki kapcsolatban van arról automatikusan feltételezzük hogy másoktól nem akar semmit, akkor békén kell hagyni. Elfogadjuk, hogy jó, nem nyert, majd lesz más. Ez nem becsületesség, hanem normális viselkedés, mások határainak tiszteletben tartása.
2022. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, azt amúgy ugye tudod, hogy a csajnak is lett volna belesózlása?:D Sőt, ami azt illeti, 100%-ig az ő döntése, hogy jön vagy marad.

Szóval nem a te becsületességeden múlik, hogy összejössz-e vele vagy sem. Ha meg egy krva, akkor meg nem is baj..

2022. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
4 vagy együtt lennék vele a mai napig is.A sztárvilágból is hallottunk már ilyet,hogy elszerette a sztár a másik sztártól a feleségét és együtt öregedtek meg.A feleség őt már nem csalta meg.
2022. dec. 14. 12:07
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

"Pedig ha rámenős lettem volna lecsaphattam volna a barátja kezéről."

. Tényleg, ebben ennyire biztos vagy?

Akkor most miért nincs barátnőd, ha Te csak így lecsapod a csajokat?


Amúgy nem kell feltétlenül "becsületesnek" lenni, van olyan helyzet, ahol jogos, ha az ember akkor is kezdeményez, ha a másik kapcsolatban van.

2022. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6 az ember észreveszi ha tetszik valakinek.Azt a lányt visszatartotta hogy van barátja,de ha én rámozdultam volna,beadta volna a derekát.Csak én nem akartam konfliktust mert a barátja is ugyanott dolgozott ahol mi.
2022. dec. 14. 12:10
 10/22 A kérdező kommentje:
8 mert azért nem vagyok én olyan jó pasi hogy két kézzel kapnának utánam a lányok.Az a lány viszont a kevés kivételek egyike volt,akinek tetszettem.
2022. dec. 14. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!