Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lassan annak az embernek kell...

Lassan annak az embernek kell elnézést kérnie aki normális?

Figyelt kérdés
Az hogy nem érdekel senkit hogy becsületes vagyok,hogy nem hazudozok,hogy becsületes vagyok,hogy dolgozom,hogy nem iszom nem dohányzom az egy dolog.De én úgy érzem hogy rossz szemmel is néznek rám akik ismernek.Még a végén elnézést kell kérnem amiért nem vagyok egy szemét ember.Más is szokta így érezni?

2021. márc. 30. 07:26
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy agresszív típus sem,nyugodt típus vagyok,ez sem tetszik az embereknek bennem.Sokan inkább a nagyszájú,odamondó hangos embereket kedvelik.
2021. márc. 30. 07:28
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ilyen emberek véleményével? Téged minősít, ha nem nézed őket levegőnek és nem tanulod meg kezelni ezt a helyzetet.

Vedd magad körbe olyanokkal, akik hasonlóak, mint te.

2021. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%

Szia.


Jól látod.

A sok piszok ember között már elvész a becsületes és normális. De te attól még legyél büszke rá hogy ilyen vagy.

Semmi gond nincs ezzel. Inkább lógj ki a sorból, mint hogy be állj közéjük.

2021. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy az embert rá akarják kényszeríteni hogy küzdjön.Folyamatosan küzdjél,mindennap.Én a küzdelem helyett szeretnék nyugodtan élni.A hétköznapokban is úgy élünk mint a hadseregben.Légy résen,ne légy gyenge,légy bátor,különben eltaposnak.Miért nem lehet nyugodtan élni?
2021. márc. 30. 07:41
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek kérdező.
2021. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, a kettő nem zárja ki egymást.


"Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál." Madách Imre: Az ember tragédiája


Küzdeni azért célszerű, hogy kiteljesítsd magad, küzdj a céljaidért, álmaidért. De te nem tudod megvédeni saját magad pl. verbálisan, akkor ki fog?

2021. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
66%
Jav.: De ha te nem tudod...
2021. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Elvárják az embertől,különösen a férfiaktól,hogy a hétköznapokban is legyenek olyanok mint a katonaságban.Határozott,nagy teherbírású,eszes,jó erőben legyen,jó fizikumú,teljesítse a parancsokat,alkalmazkodjon, harcképes legyen,mindig legyen készenlétben,ha meg nem ilyen harcos típus valaki,kiközösítik.
2021. márc. 30. 07:51
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
Befejeznéd már végre a rinyálást és az önsajnáltatást? Csak a monológodat írod folyamatosan, de a válaszokra meg nem vagy képes reagálni! Akkor meg ne csodálkozz, hogy mindenki közösít téged, ha még egy egyszerű kommunikációra se vagy képes!
2021. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
6-os de most erről kell szólnia az életnek?A küzdésről,a megfelelésről,ha nem vagyok egy harcos típus,akkor is magamra kell ezt erőltetnem hogy elfogadjanak?
2021. márc. 30. 07:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!