Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg lehet szokni szerintetek...

Meg lehet szokni szerintetek hogy normális, becsületes emberek magányosan élnek, miközben nem ezt érdemeknék?

Figyelt kérdés
Sok szélhámos pedig talál magának párt,annak ellenére hogy nem becsületes munkával keresett sok pénzt.
2017. nov. 1. 21:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Érdemelnéket akartam írni.Egyébként nem igaz hogy mindenki azt kapja amit megérdemel
2017. nov. 1. 21:15
 2/12 anonim ***** válasza:

A szeretet nem "érdem" szerint működik.

Persze, mindent meg lehet szokni.

2017. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést, főleg mivel ez nem érdem kérdése. De a szélhámostól meg ne sajnáld azt, akinek belefér, hogy nem tiszta úton jut pénzhez a párja
2017. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1, Minél elviselhetőbb a közeledben lenni, annál nagyobb eséllyel találsz párt. Lehetsz bármekkora szent, ha a magánéletben unalmas, idegesítő, vagy fárasztó vagy, akkor nem fognak tapadni rád a nők.

2, Miért féltékenykedsz olyan nők miatt, akiknek "szélhámosok" kellenek? Ha te olyanok miatt eszed magad, akik hajlandóak szemrebbenés nélkül összejönni mindenféle kétes alakokkal a pénzük miatt, akkor nem tesz ez téged egy kicsit képmutatóvá? Az bűn, ha szélhámosokkal akarnak összejönni a nők, de te örülnél neki, ha ezek az elvtelen nők hozzád vonzódnának inkább...

3, Elég ellenszenves dolog megszabni, hogy ki mit érdemel, az meg még ellenszenvesebb, hogy te is pontosan ugyanúgy azt vallod, mint a többi sikertelen férfi: hogy azért nincs nőd, mert túl jó, túl szorgalmas és túl nemes lelkű vagy. De bezzeg ha egy utolsó söpredék lennél, akkor ragadnának rád a nők... Azért talán más is lehet a dolog mögött, nem?

2017. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha csak söpredék lennék attól még nem ragadnának rám a nők.De ha egy ügyes söpredék, akkor már talán
2017. nov. 1. 22:15
 6/12 A kérdező kommentje:
Azonkívül hogy magányos vagyok más gondom nem is nagyon van.Van munkám,pénzem is még ha nem is sok,van hol laknom mégis pocsékul érzem magam
2017. nov. 1. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:
"Ha tudod, hogy mit érsz, menj és küzdj meg azért, ami jár és közben viseld el a pofonokat! Ne mutogass másra, ne mondd, hogy nem te vagy a hibás, hanem ő vagy ő vagy akárki, ez gyáva duma és te fiam nem vagy gyáva!"
2017. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz én is hibás vagyok rámenősebbnek, bátrabbnak kéne lennem
2017. nov. 2. 00:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Te minden héten kiírsz egy ilyen nyafogós kérdést, amiben szidod azokat akiknek van nője. Ennek ellenére mindig van néhány ember, aki hasznos tanácsokat ad, segíteni próbál. Te mégis minden héten itt vagy és hisztizel. Szóval mit is akarsz elérni a rinyálással?
2017. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok itt minden héten és nem szidom azt akinek van nője,csak igazságtalannak tartom hogy vannak férfiak akik becsületesek,nem ártanak a légynek sem és mégis magányosnak kell lenniük
2017. nov. 2. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!