Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nehéz a férfiaknak...

Miért olyan nehéz a férfiaknak megérteni a magányuk valós okát? (gazdagság, önálló jólét hiánya)

Figyelt kérdés

Olyan sok hülye elméletet olvasni, pedig a képlet nagyon egyszerű, gazdagság = rendkívül vonzó lányok, nők számára.

Bármely ismerösöm aki felsővezetői pozicioba került vagy vállalkozást sikerre vitte, nagyon sikeresekké váltak lányok körében.

A probléma mindig az hogy egy férfianak ha nincs önbizalma akkor nem vonzó, és leginkább önbizalom teljes anyagi siker mellett alakul ki. Pedig annyira logikus burkoltan a lányok is céloznak rá, hogy legyenek hobbijai járjon el ide,ne lakjon szülökkel, és mégis mire van szükség? Pénzre jó sok pénzre.


Miért olyan nehéz ezt egy átlag férfinak felfogni?



2022. dec. 14. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem az anyagiak, hanem siman csak celtalansag, ambiciotlanság. Én akkor is halomra dugtam a lanyokat amikor komoly sokeves kapcsolatbol szakitva hazakoltoztem es minden vasat felretettem sajat lakasra a vallalkozasombol, egyaltalan nem eltem nagy labon, neha buvohelyekre jartam dugni kiscsajokkal, tiszta béna mai szemmel. De langolt a szemem a céloktól, rengeteget utaztam, es tudtam mit akarok az élettől, ez eleg sokakat meg tud mozgatni.


Elllenben van baratom aki kapott lakast otthonrol, ITban dolgozik szoval mindig voltak elfekvobe tizmillioi ide oda, de motivalatlan, uncsi alak, es nem is nagyon van sikere a lanyoknal.

2022. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nyilvan ha szülöktől kapott egy lakást és még akár folyamatos segítséget, fent áll a kockázat hogy ez egyfajta kisebbségi komplexusoshoz vezetett nála, nem hiszi el hogy eltud érni dolgokat, nincs önbizalma. De ez csak balszerencsés esetekben.


De láthatod te magad írtad, volt egy saját vállalkozásod ami termelt rendesen, csak időre volt szükséged szóval anyagi biztonság tudata már benned volt a jövövel kapcsolatban, ami vonzóvá tett lányok számára

2022. dec. 14. 13:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj annyira unalmas ez az incel duma. Nő vagyok, a férjemnél jobban keresek és a végzettségem is magasabb, de ez sose érdekelt. Volt, hogy mindketten csórók voltunk, 2 évig az utcán randiztunk, télen meg a bevásárlóközpontban, a padon ülve. Fiatalok voltunk, mindkettőnk családja gáz, nem volt hová menni, túléltük. Amúgy most is közalkalmazottak vagyunk, nem potyog belőlünk a pénz, de szeretjük egymást és kész.

Attól, mert nem vagy pénzes még lehetne nőd, de ez a felfogás rendkívül visszataszító.

2022. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

"Bármely ismerösöm aki felsővezetői pozicioba került vagy vállalkozást sikerre vitte, nagyon sikeresekké váltak lányok körében."

A vezetőknek vannak olyan pozitív tulajdonságaik, mint az ambiciózus, szorgalom, jó kommunikációs kézség, intelligencia, függetlenség (nem szorul lelki támogatásra, mer magától is dönteni), stb. Ezen tulajdonságok miatt sikeresek az ellenkező nemnél, nem a pénzük miatt. De nyilván könnyebb verni az embereknek a seggüket a földhöz, hogy brühühühühü szegény vagyok sose lesz barátnőm, mint végiggondolni, hogy "Talán igénytelen vagyok? Vagy unalmas? Nem járok társaságba eleget?" Ha az utolsó kapafogú 150 kilós segélyből élő szakadt, elnyűtt göncöket hordó cigány pasi is 3 kisgyerek büszke apukája, akkor esélyes, hogy nem a pénzzel van a gond hanem te nem csinálsz jól valamit.

2022. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*ambíció, nem ambiciózus
2022. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha jól nézel ki és. Em vagy kövér akkor minimálbéres fizuval is találsz nőt. De ha mindenben rossz vagy úgy hiába vársz a csodára.
2022. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Leírtad, hogy a nők az önbizalmat szeretik. Ez eddig korrekt.

Aztán leírod, hogy önbizalma csak pénztől lehet az embernek. Na, hát ez jó nagy baromság:D Menj el pszichológushoz, ha komolyan így érzed. A te fajtádnak csak nag ypofája lenne a pénztől, nem önbizalma.


A kérdésed alapján a magányod oka az, hogy felszínes, anyagias göykér vagy.

2022. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Úgy szeretem, mikor egy vesztes szűz akarja megmagyarázni a többi vesztes szűznek, hogy a nők hazudnak és mi az igazság... Égjetek csak el a saját poklotokban, ha ilyen hülyék vagytok. Etessétek csak egymást hülye elméletekkel, legalább addig sem értelmes embereket untattok. Hajrá!
2022. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a trendiség, jóképűség és az ebből nyert önbizalom fontosabb a pénznél, vannak külföldön dolgozó ismerőseim, ők ugye megkeresnek most 7-800 ezret, ez itt vidéken hatalmas összeg, főleg a 20-on évesek közt, de semmit nem dob rajtuk, akinek mment a csajozas eddig is ment, akinek nem, nem. Nem tagodom le hogy számít a pénz persze, de önmagában nem ér semmit és jobban számít amit írtam, ha menő arc vagy, jó dumával, önbizalommal, akkor nincstelenül is lesz jó nőd (már hasonló). A felsővezetői pozíció, meg gazdag vállalkozói lét, meg 1 az 1000-ből és ez se mindig elég szerintem, ilyen tag amúgy se jut minden nőnek, persze ha te is valami híres, gazdag, modell csajjal éred be akkor nem árt az odatartozás.
2022. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne, akkor a luxusprostik piaca minimális lenne, csak a diszkrécióra vágyó gazdag családapák fizetnének érte, egyedülálló gazdag férfiak soha, mert minek.
2022. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!