Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem keres senki?

Miért nem keres senki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy érzem, hogy senkit nem érdeklek. Nem keres senki se. Sokszor van, hogy megismerek valakit vagy valakiket, jól elvagyunk, el beszélgetünk, de másnap mintha nem is ismernének engem. Mindig én írok az állítólagos barátaimnak is de ők soha se írnak nekem. Úgy érzem senki nem kíváncsi rám. Mintha levegő lennék. Igyekszek kedves lenni az emberekhez, de van aki még csak nem is viszonozza. Pedig olyan jól esne, ha csak valaki spontán rám írna, hogy hogy vagyok stb. Van még valaki így? Utálom, hogy beszélgetéseket is csak én kezdeményezek. 20/F

2022. dec. 14. 23:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Felszínesek az emberek, rohan mindenki a dolgára arra hivatkozva, hogy nem érnek rá egymásra, nem köti le a figyelmet a másik, minden online megy csak és a személyes kapcsolatok kihalnak stb. Ugyanez, ahány "barátot" találok és jól elvagyunk, hirtelen eltűnnek, se kép se hang többé...
2022. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
Hogy vagy?
2022. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Velem ugyanez van. Mindig csak én erőlködöm, miközben a másik magasról tesz rám.
2022. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
#1 azért ne általánosítsunk. Vannak akinek sok, igazi barátja van.
2022. dec. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy ha ennyi ember van, akikkel nem foglalkoznak, arra gondoltam nekünk kéne barátkozni mindenkinek innen,egymással mert nagyon sok a magányos, úgy látom.
2022. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
4 Elég egyetlen ember is, ha az igaz barát, nem a darabszám a lényeg
2022. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
#6 nem is mondtam, hogy a darabszám a lényeg.
2022. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
2 sajnos nem olyan jól mert megvisel a magány mostanában. De jó fej vagy :D
2022. dec. 15. 00:18
 9/30 anonim válasza:
47%

#4 Szerintem üti egymást az hogy sok és igaz barát. Úgy gondolom, hogy egy ember egyszerűen nem képes sok, igazán mély barátságot ápolni. Minden embernek elmondani ugyanazt a dolgot pl, ami foglalkoztat téged, ami miatt szomorú vagy, stb. Nem hiszem hogy létezik olyan, hogy egy ember 20 másikat ismer, úgy igazán. Ebből a 20ból is kiválik az az egynéhány, amelyikkel nagyon mély és szoros kapcsolatot tudsz kialakítani. Ez nem ellened szól, csak leírtam a véleményemet.


Kérdező, egyébként ez a probléma bennem is gyakran felmerül, de már nem is lepődök meg..De persze, ettől függetlenül minden alkalommal rosszul esik, amikor belegondolok. Úgy tűnik a mai társadalomnak nem igazán van igénye az elmélyült kapcsolatokra, persze tisztelet a kivételnek.

2022. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%
Én is azt érzem hogy mindenki eltávolodott. Messengeren szinte senki nem keres ha én nem írok! Ez van sajna. Támogatom az ötletet aki irta hogy barátkozzunk itt :) talán össze is jöhetne igaz barátság!
2022. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!