Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok örülni semminek?

Miért nem tudok örülni semminek?

Figyelt kérdés
Sokáig munkát kerestünk,és idegeskedtünk,hogy senki nem hív.Majd hívtak,és mentem.De akkora lelki erő kellett hozzá.Hozzá teszem én előtte sem voltam lelkiekben rendben.Most eljöttem onnan,mert nem bírtam,plusz több okból nem igazán volt jó.De félek,hogy lesz másik,és ugyan ez lesz.A reggeli felkelés kín szenvedés.És hiába mondom a családomnak.Anyám lezárta annyival,hogy neki is lelki erő kell ahhoz,hogy reggel felkeljen,és örüljek,hogy van munkám.Mondtam neki,hogy pont ez az,ami idegesít,és görcsölök rajta.Még a menzeszem sem jött meg,és órákig majd szét szakadt a fejem.Én tényleg nem tudom mit csináljak.Mindenkinek rossz,de nekem úgy érzem duplán.És azon is görcsölök,hogy lehet munka undorom van,amit nagyon nem akarok.De előtte,amikor nem volt munkám,akkor is voltak nagyon depis napjaim.Volt,hogy egy hülyeség miatt elsírtam magam.18 éves vagyok.Nem tudom mennyire játszanak közre a hormonok.Pszichológushoz meg nem akarok menni,mert látható,hogy mindenkinek van baja.Más is van így?
2022. dec. 16. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Mesedélután. 18 évesen egy kérdés van, amin gondolkodhatsz: keresel-e annyit, amennyiből megélsz? Ha igen, akkor légy elégedett, ezzel a kortársaid felső 20%-ába tartozol. Ha meg nem, akkor sem a pszichológus fog segíteni rajta: olyan papír kell, amivel rendesen fizető munkád lesz, ehhez pedig nem az ún. lélekturkász fog hozzásegíteni.
2022. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ó, hát persze! Ugyanis teljesen normális az, hogy az ember kvára utál reggel felkelni és bemenni dolgozni. A legtöbb ember ugyanis nem azt csinálja, amit szeret és csak megélhetési droid. A kevés kivétel, na azok boldogan.


Érthető, hogy nem tudsz örülni ennek, de keress olyan dolgokat, amiknek meg igen! Ez most a feladatod és találd ki, hogy mit csinálnál szívesen s ha van rá lehetőséged, akkor menj abba az irányba.


Nem pszichomókus kellene neked, hanem egy cél, ami lelkesít és az a szemlélet, hogy meglátod napi szinten magadban, magad körül és az életben azt is, ami jó!

2022. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18 évesen még kitanulhatsz olyan szakmát ami érdekel, lelkesit és azzal kereshetsz munkát.
2022. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha az én írásom lett volna.

Tudom itt minden ember ráírja hogy ha nekem megy neked is.

De azért ezek a dolgok mögött általában még állnak egyéb dolgok is...

Én ugyanígy vagyok amióta dolgozok..mindennap egy kín szenvedés.( És tudom hogy nem a munkahelyem miatt)

Én nekem igazából mentális problémáim vannak.(szorongás és egyebek)

Nehéz úgy 9 órát kibírni hogy gombóc van a torkomban.

Reggel amikor megyek munkába meg heves szívdobogás.

Általában 10 körül már agyonizzadtam magam a szorongástól és büdös is leszek

Nem tudom mi lesz rá a megoldás de úgy érzem ha ez folytatódik beteg leszek

2022. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4: Az a problémád mert emberek közt vagy?

Ha olyan munkahelyed lenne ahol nincs egy élő ember sem pld. mint éjjeli őrként, akkor nem szoronganál annyira?

2022. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban könnyebben mennének a dolgaid ha beiktatnál a napjaidba olyan programokat amiket szívesen csinálsz és feltöltenek. Lehet az sport, jóga, bármi. Legyen egy hobbid. Gondold át hogy mivel szeretnél fogalkozni a jövőben, még fiatal vagy, bármit tanulhatsz még. Legyen az a célod, hogy magaddal foglalkozol, azzal, hogy mi lenne a jó neked, és átgondolod, mi az, amielyik munka nem okozna nehézséget neked, szeretnéd, vagy legalábbis nem utálnád. Találd meg az utad az a lényeg, tudom, hogy nehéz, de keresni kell és figyelni arra, hogy mit szeretnénk, nem csak arra, hogy mit nem.
2022. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!