Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az,hogy a barátaim...

Miért van az,hogy a barátaim nem tudnak velem örülni semminek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem sok barátom van,csak 1-2. Amint valami sikert érek el elveszik a kedvem. Pl: felvettek pár éve az egyetemre és azzal jöttek,hogy ne örüljek..bekerülni könnyű,de nagyobb eséllyel kibukok.Azóta befejeztem az egyetemet. Akkor meg azzal jöttek,hogy csak állásod nem lesz diplomával. Lett állásom azonnal...akkor meg,hogy csak ki ne rúgjanak.

Majd lett pasim is,akkor meg,hogy nem hiszik hosszú távon velem maradna,mert nem vagyok elég szép a mai lányokhoz...Meg fura fejem van. Most ez komoly???

Akkor idén sikerült teherbe esnem(már terveztük) ,volt szívhang is,minden eredmény rendben. Akkor meg azzal vették el a kedvem,hogy ne örüljek,mert meghalhat még. Miért nem lehet pozitívan állni mindenhez? Miért kell egyből azt oda bökni,hogy ne éljem bele magam,mert...oké,tudom,de miért kell így hozzá állni? Meg az előzőekhez is? Ezek évek óta gyűltek bennem már... Most kerülöm őket. Nem akarok ilyen embereket magam körül.


2020. jún. 22. 09:58
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Ha őket nevezed barátoknak, el se merem képzelni, kiket tartasz ellenségednek :D
2020. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg nem igazán barátok, csak haverok, akik irigykednek.
2020. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Ők ilyen pesszimisták, ilyen a természetük. Lehet örülnek amúgy, csak nem mutatják ki.
2020. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy te minek lógsz ilyen emberekkel? Normális embernek szerintem egy terhességre nem az a reakciója, hogy ne éld bele magad, még meghalhat a baba... úristen. Olyan nagy ívben kerülném el ezeket, hogy csak na, nemhogy még beszámoljak nekik az életemről meg a sikereimről. A csalódásokra mit mondanak, annak örülnek legalább? "Na én megmondtam!"?
2020. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó jól össze foglaltad,köszönöm. Hát kb így reagálnak igen.
2020. jún. 22. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy jó okot mondj miért barátkozol velük, de ne azt h nincs más.
2020. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A nincs máson kívül nem tudok indokot mondani..tényleg.. :/

kb elnyomva érzem magam.

2020. jún. 22. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor keress újakat.
2020. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, légy nyitott és megismerhetsz új normális (!) embereket. A babyhez pedig gratula! :)
2020. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. jún. 22. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!