Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberek azert kívancsiak...

Az emberek azert kívancsiak arra mennyit keresek hogy legyen miért belémrúgni ha nekik nem tetszik?

Figyelt kérdés

A gyerekemet akarják faggatni ilyenekről hogy mink van mit dolgozom.

Szabalyosan hazudni kell tanitanom a gyereket.



#áskálódás #vájkálás
2022. dec. 17. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Toxikus kapcsolatok... szakítsd meg velük a kontaktust
2022. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szomszédok a témakör. Ennyi velük a kapcsolatom.nem több.
2022. dec. 17. 10:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Véletlen más kategoriára nyomtam..
2022. dec. 17. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szembesítsd őket azzal hogy mennyire köcsögök.
2022. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Mondd a gyerekednek, hogy ne valaszoljon erre, vagy hogy ez a ti szemelyes ugyetek. Vagy talalja ki, hogy hirtelen dolga van, meg sem kell indokolnia, hogy mi. "Milyen dolgod van Pistike/Annacska?" Ravaghatja, hogy: "Fontos!"


Az ilyen arcatlanokat el lehetne kuldeni a fenebe, oruljenek, hogy meg nem tette senki.

2022. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem hazudni kell, meg arra tanítani a gyereket. Hanem határt húzni. Vannak gyakorlatok. Ilyen kérdéseknél a "nem feladatom a te kiváncsiságodat kielégíteni" tökéletes. Semmi sértő nincs benne. Ha ő megsértődik, az már az ő önismereti munkája.

Iratkozz be egy ilyen tanfolyamra. És akkor a gyereked sem fog felnőttként pszichológushoz járni.

2022. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt tanítsd a gyereknek, hogy ne tudjon kiállni magáért és tiszteletben tartani a határait, helyette habogjon-hebegjen össze valami hazigságot. Ha bármilyen(!) kérdésre nem akarsz válaszolni, akkor nem kell. SENKINEK ne tartozol semmilyen magyarázattal, a szomszédoknak pláne nem. Nyugodtan mondd meg a gyereknek is, hogy ha olyat kérdeznek tőle, amihez szerinte semmi közük, akkor mondja, hogy "bocsánat, de úgy gondolom, ez nem tartozik önre". Ennyi.
2022. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sokkal konnyebb egy hazugsággal lerázninőket, olyankor azonnal abbahagyják.

Amig nem kapnak vmi választ addig megy a zaklatás.

Ez így van mert kipróbaltam másik szomszédon is.


Ezek nem olyan emberek akik értenének olyan mondatokat hogy ne haragudj nem tartozik rád. Ez nem az a kör akinek ez magyar nyelv és fel is fogja.

2022. dec. 17. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Mert hozzáteszed, hogy ne haragudj. Miért kérsz bocsánatot azért, mert határt húzol?

Ezért írom, veled van baj, nem a kíváncsi szomszédokkal.

Annak van szüksége segítségre, akit ez zavar.

Nem a szomszéd írta ki a kérdést, hogy "miért nem mondja meg a szomszédasszony mennyit keres? Mi olyan titok ebben?"

Téged zavar, változtatni te tudsz.

Te meg az a kör vagy, akinek ez nem esik le, mert nem tart ott.

2022. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ne a kérdezőt hibáztasd kérlek. Vannak ilyen emberek, nekem is volt dolgom eggyel, pedig ha valakinek, nekem aztán határozott és ha kell elég bunkó a stílusom. De ezeknek mindegy, mert olyanok, mint a pióca, ha letéped magadról és a falhoz b*szod akkor is visszamászik. Nálam csak az segített, hogy elkerültem abból a közegből, így nem volt többet kontakt.
2022. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!