Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tik Tokon többnyire miért...

Tik Tokon többnyire miért csak szép lányok liveolnak?

Figyelt kérdés
Ritkán találkozok a Tik Tokon molett vagy kövér lányokkal,szinte kivétel nélkül csak szép lányokba botlok,néha egy egy átlagosba is de molettbe vagy kövérbe szinte soha.Vagy szelektál a Tik Tok?Vagy a kövér lányoknak nincs ezer követőjük hogy élőzhessenek?

2022. dec. 17. 11:30
A kérdező szavazást indított:
A Tik Tok szelektál és nem engedi élőzni a molett kövér lányokat
Azért nem élőznek mert a külsejük miatt nincs meg az ezer követő,így nem tudnak
Azért nem élőznek,mert van jobb dolguk is mint a Tik Tokon lógni
16 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
De nemcsak a magyar lányokkal van így,a szomszédos országokból is csak szép lányokat látok liveolni.De tulajdonképpen mindenhonnan.
2022. dec. 17. 11:32
 2/16 anonim ***** válasza:
Van csunya is
2022. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép lányoknak nagyobb eséllyel fognak ajándékot küldeni a felhasználók,ami ugye pénzbe kerül az ügyfeleknek szerintem ezért élőznek ott szép lányok.
2022. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sok kedves lány van,na de hát kell is kedvesnek lenni,hogy jöjjön a pénz.Kell beszélgetni,jópofizni az ügyfelekkel.Egy savanyú, citrom ba harapott lánynak nem nagyon fognak ajándékot küldeni.
2022. dec. 17. 11:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki az ajándékokra meg a pénzre hajt.Több lánnyal is találkoztam,akik csak beszélgetni akartak,nem kérték az ajándékokat.Én például akkor megyek föl,amikor unatkozom.
2022. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem jók rhirst trapnek. De ne aggódj a normálisabbja a szebbek közül sem szereti, ha százezrek maszturbálnak rá, nem ül fel ilyenekre
2022. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sokan szeretik magukat mutogatni,több olyan videó is van,ahogy hiányos öltözetben táncolnak,na persze nem úgy értem hogy melltartó nélkül mert akkor le is tiltanák őket.A kommentek,lájkok ilyenkor pörögnek.
2022. dec. 17. 11:51
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez is egy piac,valaki tényleg nem az ajándékokért van fönt és hogy mutogassak magukat,de valaki szereti ha sokan nézik,sokan lájkolják,sok ajit küldenek,jön a pénz és még csak le sem kell feküdni senkivel érte.
2022. dec. 17. 11:54
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Azért a rosszlányokon hirdető lányok jobban keresnek szerintem mint Mancika,aki napi 2 órát liveol🙂
2022. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A szépekre nagyobb a kereslet.
2022. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!