Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tik Tokon többnyire miért...

Tik Tokon többnyire miért csak szép lányok liveolnak?

Figyelt kérdés
Ritkán találkozok a Tik Tokon molett vagy kövér lányokkal,szinte kivétel nélkül csak szép lányokba botlok,néha egy egy átlagosba is de molettbe vagy kövérbe szinte soha.Vagy szelektál a Tik Tok?Vagy a kövér lányoknak nincs ezer követőjük hogy élőzhessenek?

2022. dec. 17. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes kérdés, de megfordítanám. Miért csak Chad fiúk és férfiak élőznek a platformon?
2022. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ez igaz főleg helyes srácok livolnak
2022. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én idősebb tarotosokat látok.😅

A tiktok miatt nyígni a teremtett világ legnagyobb baromsága, mert az algoritmus személyre szabja hogy mi van a fyp-den.


Ha te csak szép, fiatal lányokat látsz liveolni, az azért van, mert az ilyen lányok videóit nézegeted a legtöbbet. Én idősebb, nagydumás nők videóit nézegetem, szóval nekem ilyen nők livejait is hozza be.


Az pedig hogy idejössz, és elméleteket gyártasz arról hogy a lányok akiket a saját személyre szabott algoritmusod tett eléd igazából dologtalan magamutogato pénzéhes szűzprostik, az elég durva.

Megvan egyáltalán az agyi kapacitásod ahhoz, hogy felfogd hogy mennyire mellélőttél?


Ha nem akarsz ilyen lányokat látni (ami nem az ő hibájuk, szóval akár fel is hagyhatsz a gyűlölködéssel és szexizmussal) akkor görgesd tovább a videóikat.

2022. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12 amikor kezdtem Tik Tokozni és csak lapozgattam nem követtem még senkit,már akkor többnyire csinos,fiatal lányokkal találkoztam.És ugye vannak sokan,akiknek arról szól a liveja hogy küldjenek neki rózsát,virágcsokrot,kutyafülét.De azt én is elismerem hogy nem minden lány ilyen ajándékkéregető,valaki tényleg csak beszélgetni akar.
2022. dec. 17. 14:48
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kövér meg túlsúlyos lány/nő TikTokozik, csak az ajánlott videókat az alapján dobja be hogy te milyen tartalmakat követsz. Frissen regisztráltaknál azt dobja fel ajánlottba ami népszerű az adott helyen. Például nekem magyar videókat dobált fel csak, egészen addig amíg el nem kezdtem angolul beszélő tartalomgyártókat követni, utána egy darabot se mert az algoritmus alkalmazkodott az alapján hogy mikre kerestem rá.
2022. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szépre van kereslet kortól nemtől függetlenül.
2022. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!