Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megszüntessem az oldalam?Nincs...

Megszüntessem az oldalam?Nincs kivel beszélnem.

Figyelt kérdés
Folytonosan elutasítanak ha írok embereknek a facen.Beszólnak,leráznak.Nem akarnak velem barátkozni.Szükségem lenne az emberi kapcsolatokra dehát senki nem akar ellenni velem.Barátaim nincsenek.Pont azért küszködök hogy legyenek dehát abszolút nem.Még egy öreg fószer se ír rám.(Nem hogyha hiányozna 😁)De úgy látom a facen is klikkek vannak és engem senki nem fogad be a klikkjébe.Erőszakoljam rá magam valakire?Az úgy elég szánalmas nem?
2022. dec. 17. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kerülnek téged, mert próbálsz az emberekre tapadni. Ebből vegyél vissza
2022. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
írj rám, mintha barátkozni akarnál, aztán megmondom, mi a baj vele...
2022. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Darius- ***** válasza:
100%
Probalkozz kozos érdeklodési irannyal megfelelo helyeken. Tag vagyok a Facebook-on, viszont klubokba nem jarok, de ugy tudom vannak ilyenek.
2022. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 fersk ***** válasza:
48%
Úgy a való életben nem szoktál próbálkozni, csak neten?
2022. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj szerintem,hogy túlgondolod az ismerkedést másokkal.

Nem lehet,hogy kicsit erőszakosan szeretnél ismerkedni?

Szerintem ha valakivel megvan a közös pont azt nem kell erőltetni.

Ha valakivel pedig nincs akkor felesleges.

2022. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2022. dec. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook nem ismerkedős oldal. Ha ott rámír egy ismeretlen, ált valahogy pénzt akar tőlem kapni valamiért, szóval ott én sem szoktam reagálni. Írj rám, mintha ismerkedni akarnál, és én is válaszolok.
2022. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Veszíteni semmit nem veszítesz azzal, ha nem vagy fent a fészbúkon, - mert igénytelen, haszontalan időtöltés!

Ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne igényed emberi kapcsolatokra, - naná, hogy próbálj meg valahol kialakítani ilyeneket!

Szerintem az lehet a probléma, hogy nem tudod a kapcsolatokat a szintjüknek megfelelő komolysággal kezelni.

Egymásra találtok valakivel egy témakör kapcsán, váltotok egy-két mondatot, maximum gondolatot. De ha kölcsönösen láttok esélyt a kapcsolat további elmélyítésére, akkor sem biztos, hogy hasznos dolog a másik akaratának ellenére erőltetni az azonnali folytatást, lépéseket tenni a kapcsolat szintjének további mélyítésére. Vállalhatatlanná az szokott általában tenni egy kialakulóban lévő kapcsolatot, hogy a kapcsolat kapcsolatot nem jellege szerint kezelő pólusa eldurrogtatja 15 perc alatt az összes puskaporát, - negyed óra után már csak ismételgetni tudja önmagát és saját magát teszi unalmassá ezzel a kapcsolat másik pólusa számára. Azt gondolom, hogy amikor sikerül közös témakört találni valakivel, akkor rá kell érezni arra, hogy milyen mélységben érdekli az illetőt a témakör és nem kell erőltetni az ennél mélyebb szint elérését.

Kezdetnek szerintem elég ennyi, aztán kialakul, hogy van-e más témakör is, amelyben hasonlóan, egyetértően gondolkodtok, azonos hullámhosszon vagytok-e. Nehéz ügy ez az olyan szinten felületes kapcsolatok világában, mint amilyeneket mostanában alakítanak ki az emberek. Ez a szemlélet, felületesség azért alakulhatott ki, mert a 21. század emberének már nincs szüksége - az elérhető egy kattintásos kapcsolatrendszerekben - arra, hogy utána kellejen járnia a kapcsolatainak és a lényegében korlátlanul elérhető információ tömeg is abba az irányba mutat, hogy egy átlag ember lényegesen több eseményt szeretne megélni a rendelkezésére álló napi 24 óra alatt, mint amennyi belefér ebbe az időbe fizikálisan.

2022. dec. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hobbidnak, munkádnak megfelelő csoportokba lépj be és ott eltudsz kezdeni beszélgetni, de nem ismerkedni, az vagy jön, vagy nem.
2022. dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok, milyen korosztály vagy? Fiú/lány? Miről beszélgetnél?
2022. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!