Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A pszichológuson szerint...

A pszichológuson szerint eurotikus személyiségem van és 17 éves vagyok, szerintetek van esélyem még ebből kigyógyulnom?

Figyelt kérdés

Hozzátéve extrém szorongásaim vannak, ez átal jóval lecsökken a teljesítmény késségem és sokszor kapok erre "Buta, Fogyatékos" visszacsatolást, képtelen vagyok rutinokat kialakítani, a hangulatom pedig képes egy szótól megváltozni.

Képtelen vagyok örömöt szerezni az apróságokban, nincsennek interperszonális kapcsolataim az családom belül pokoli a szitu(röviden teljesen magamra vagyok maradva)

Egyátalán van értelme így vagy minnél hamaráb elkéne patkolni mivel később csak rosszab lesz?


2022. dec. 22. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Neurotikus.

Egyébként igen, csak szoktasd magad a pozitív gondolkodáshoz.

2022. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es, hosszú távon képtelen vagyok pozitív lenni, mindig van egy probléma amitől elmegy az életkedvem
2022. dec. 22. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Van-e esélyed kigyógyilni?


Hát itt azt fontos magadban tisztázni, hogy a kigyógyulás mit jelent számodra.

Szerintem az már egy jó irány ha azon vagy, hogy jobban legyél.


Nem tudom, hogy konkrétan milyen gondjaid vannak, így ennél többet nem tudok mondani de úgy gondolom ha teszel a változásért akkor nagy rá esély, hogy javul a helyzet.

2022. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as, az "Kigyóygulást" úgy értettem hogy képes lennék valahogyan megtanulni kontrollálni a feszültségem úgy hogy nem vész el az agykapacitásom.

Egy időben még rá voltam tudatosan koncentrálva hogy megváltozzak, amivel nem is volt gond, csak nálam az a fő gond hogy nem elégedek meg az lassú fokozatos előrehaladással, ilyenkor úgy érzem soha nem fogom elérni a célom vagy rettentő sok időbe és energiába fog kerülni ezért feladom azt.

Pl. egész szünidő alatt csak a gép előtt ülök és játszok, nincs motivációm semmibe se belekezdeni mert nem érzem magam jobban tőle.

2022. dec. 31. 14:16
 5/5 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy heves hangulatingadozásaim vannak és suicid hajlamom is bármiféle önsajnálat nékül már volt 3 próbálkozásom is ebben a hónapban, ezért is nem igazán merek legalább online társaságot keresni mert félek hogy ha igy halok meg akkor ne okozzak senkinek se traumát.
2022. dec. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!