Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 eves vagyok, el szeretnek...

17 eves vagyok, el szeretnek kezdeni pszichologushoz jarni. Szulok nelkul lehetseges?

Figyelt kérdés
nem szivesen szolnek nekik mivel elitelik az ilyesmit, de nagyon szuksegem lenne ra. eddig az iskolapszichologushoz jartam (hozza tobbe nem tudok) aki azt mondta 16 ev felett nem szolnak szuloknek, de masok szerint 18 ev alatt szulo nelkul be sem jelentkezhetek egy "normal" pszichologushoz.

2018. febr. 6. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iskolapszichológusnak hivatalból kötelessége, hogy segítsen neked szakembert találni, akihez járhatsz... Amúgy 16 éves kor felett már valóban mehetsz a szüleid tudta nélkül pszichológushoz. Milyen jellegű problémáid vannak? Érdemes olyan szakemberhez fordulni, aki specifikusan a téged érintő problématípusokban tapasztalt.
2018. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azert nem tudok mar hozza jarni, mert kiiratkoztam az iskolabol, az uj iskolaban pedig atmenetileg nincs pszichologus. az a baj, hogy en sem tudom pontosan mi a problemam, szinte mindenre kihat es mindig maskor nyilvanul meg, ezert nem tudom hova soroljam.
2018. febr. 7. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az iskoládban nincs pszichológus, akkor a Pedagógia Szakszolgálatnál kötelesek ellátni téged :)
2018. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!