Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány elsorvaszt,hogyan...

A magány elsorvaszt,hogyan lehet ebben a egyszemélyes világban megtalálni a párod?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok magányosak így ünnepekkor?Mivel próbáljátok elterelni a figyelmetek?

2022. dec. 23. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, az emberek önzőek, kamusak, vagy a többsége kullancs,aranyásó.
2022. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Annyira vagyok magányos ilyenkor, mint a nap többi napján, nyáron sokkal többször érzem magam magányosan, mint ilyenkor.

Dolgozom, játszom, csinálok valamit, amíg leköt valami addig úgysem kell ilyenekre gondolni.

2022. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szeretek egyedul lenni, nem erzek maganyt.
2022. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Inkább a magány sorvasszon el, mint egy másik ember mellettem.

Idén tényleg megfigadtam, hogy jobb egyedül lenni, mert akkor olyat képzelek magamnak amilyet akarok.

2022. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*megfogadtam
2022. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Leginkább az ünnepekkel (most éppen), meg a magánéleti ügyekkel-bajokkal, úgy.
2022. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen tudd, hogy ezek ugyanolyan napok mint a többi nap az évben.

Mitől különbözik?

Nyugodtan élj ugyanúgy mint az év többi napján! :)

(Persze leszámítva azt, hogy pl. nem ugyanúgy járnak a buszok, nem ugyanúgy vannak nyitva a boltok, mások nem feltétlen ugyanúgy érnek rá, stb...)

2022. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

És ne hidd el, hogy ez egy egyszemélyes világ!

Lehet, hogy az emberek elég nagy része ilyesképp viselkedik és él, de ettől még ez nem kell így legyen. Ez természetellenes és nem normális dolog.

2022. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

#7-es, #8-as vagyok.

Bár persze nyilván jó tisztában lenni, hogy az emberek hogyan viselkednek. És a kérdésed alapján nem is biztos, hogy ezt elfogadod, szimplán megértetted, hogy mások így viselkednek.

2022. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
29 vagyok és szerintem világ életemben egyedül voltam, vagy ha csináltam is valamit pl konditerem ott oda is egyedül jártam és senkivel nem társalogtam. Nekem ez a normális, ezt szeretem. És nagy valószínűséggel ez lesz egész életem során, hmm naoszt? :D Legalább sose kell megváltoznom meg alkalmazkodnom senki kedvéért, és hű lehetek magamhoz. Egész nap döglök ha úgy van kedvem, nincs semmi kötöttségem se kötelességem, szeretem a munkám ott is egyedül vagyok, igazából a felnőtt kor is olyan nekem majdnem mind a gyerek kor. Lehet mondani, hogy akkor majd az én véremet ki viszi tovább? Valószűnleg a rohadt szúnyogok akik megcsípnek... velem ér véget a családfa, ez van :D Nem mondom hogy minden vágyam hogy életem végéig egyedül maradjak, de csak azért hogy legyen valami bohóc állandóan tök felesleges kapcsolatba belemenni, elvagyok így egyedül is, nem nagyon van olyan nő a földön szerintem akit képes lennék elviselni vagy ő engem, így meg legalább nincs vita, békesség és nyugalom :D
2022. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!