Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány elsorvaszt,hogyan...

A magány elsorvaszt,hogyan lehet ebben a egyszemélyes világban megtalálni a párod?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok magányosak így ünnepekkor?Mivel próbáljátok elterelni a figyelmetek?

2022. dec. 23. 12:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Párja a papucsnak meg a zokninak van.
2022. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Általában rajtam is nyáron jön ki jobban/gyakrabban a magány, viszont az átlagos állapothoz képest, idén talán egy kicsit rosszabb. Olvasok, sorozatot nézek, vagy vicces videókat, vagy podcast-et hallgatok, szóval igyekszem elterelni valahogy a figyelmem. Valamint, arra is figyelek, hogy ne nézzem annyit a közösségi oldalakat, ne nyissam meg az alkalmazásokat, valahányszor unatkozni kezdek.
2022. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló írta meg az igazságot, nem is kell tovább ragozni.
2022. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez a célja ennek a társadalom programozásnak a "közösségi" médiával, appokkal. Az elszigetelés.

Tekinthető kihívásnak és szűrőnek, hogy akik ebben elvesztek, azok ki is esnek gyorsan, könnyen felismerhetők.

A maradék 25-30% azért még megéri. Bár a normális nagyrésze időben felismeri mire/kire van szüksége és elkelt.

Kitartás!

2022. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14-es válasz kapcsán reflexió:


Még azt is meg lehet próbálni, hogy az olyan embert, akit csapdába ejtett ez a világ és a sok ostobaság, ami hajtja és része ennek, kihúzzuk ebből és segítünk neki megváltozni jó irányba.


(Egyébként a #7-es, #8-as, #9-es válasz írója vagyok.)

2022. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A #15-ös válaszhoz magyarázat az írójától:

*és a sok ostobaság, ami hajtja és része ennek -> ami hajtja ezt a világot és része e világ működésének.

2022. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#14 vok

A szabad akarat az alapszabály. Ennek megkerülése az ellenség módszere.

Ezért -a saját rossz tapasztalataim alapján- próbálok csak olyannak segiteni,aki saját maga egyedül már elkezdett segíteni magán. Ez nem mindig sikerül mert nagy a saját hajtó erő:D.


Amúgy inkább haladok egyedül. Várom az önálló eszméléleseket. Mattias Desmet azt mondta, hogy azért kicsi megjegyzéseket el lehet szórni a valós helyzetről, a hattérről; de csak addig amig az érdeklődést vált ki nem elleneallast az illetőben, akiben mar megfogalmazódtak kérdések. Ezzel egyetértek. A tömegpszichózis elég erős állapot, amíg az egyszeri nép félelmei ilyen fókuszáltak és folyamatosan tápláltak.

2022. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok


#17-es válaszhoz:

Persze. Nyilván szabad akarata van az embernek. És ezt szükséges tiszteletben tartani. Én sem úgy gondoltam, hogy rá kell eröltetni valamit, hanem arra, hogy megpróbálhatunk rajta segíteni, és ha tudunk nagyobb segítséget nyújtani, az még jobb. Nem helyes úgy venni a másikat, mintha nem dönthetne a saját életéről.

De szerintem bizonyos helyzetekben akkor is fel kell/lehet hozni az igazságot, amikor a másikon nem látszik, hogy nyitna már felé. Mert ha nem mutatjuk meg, mi az igazság, akkor ki fogja? Egyszer mindenkinek hallania kell, ha lehet. Így pedig talán rávesszük, hogy gondolkodjon rajta. Mindenkinek joga van tudni, hogy mi az igazság és hogy mi lenne az, ahogyan jó lenne tenni. Azaz mindenkinek meg kéne kapni a lehetőséget, hogy megismerje az igazságot.

2022. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az igazságot csak akkor érti meg, legalább kezdetlegesen, ha már el kezd benne bomlani a tömegpszichotikus állapot es megjelenik az első kételkedés, az első valós kérdés.

Ezért írtam a Desmet által javasolt finom módszert.

1/3 még fel fog észmélni, ők a befolyásolhatók. Most az énközpontúság alkotói, vezérei és csatlósai hatása alatt élnek még. 1/3 teljesen fejletlen, ezért a félelemmanipuláció náluk teljesen jól működik. Irreveriziblisen. Ezek a Jelenések szerint is végleg elvesznek.

2022. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok.


#19-es válaszhoz:

Nagyon örülök, hogy te is hiszel Istenben!


Ez a legfontosabb dolog a világon.

Hogy Isten él és örök és igaz.

És, hogy annyira szeret minket, hogy odaadta értünk az Ő egyszülött fiát, Jézus Krisztust, hogy valaki aki hisz a Krisztusban, örökké éljen.

Aki hisz a fiúban, az örökké él!

2022. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!