Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden nő szemében egy undorít...

Minden nő szemében egy undorító, kerülendő állatfaj férfi az, amelyik 30 éves kora felett a szüleivel él?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 21:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
76%
Az is érthetetlen, hogy a férfiak miért tűrik ezt el a nőknek, hogy a zsebükben turkáljanak? Akkor is felháborító kellene hogy legyen, ha van a férfinak pénze, mert milyen megalázó már az, hogy csak a pénze miatt kell a nőnek, és nem is a férfi kell neki?...
2022. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
63%

"Ki a f.aszom akarna a szüleivel élni?"

Mondjuk aki szereti a családtagjait + olyan emberekkel akarja körülvenni magát akikben megbízhat, akiknek jó esetben nincsenek hátsó szándékaik, akik önmagáért szeretik. A nőkről ezek közül egyik se mondható el, csak a bankszámlát, a béemvét meg a dákót nézik a férfiban.

2022. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
53%
#12 Igen, csak helyeselni tudok.
2022. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól fizető állásom lenne, akkor sem kellene olyan nő, akinek csak a pénzem miatt kellenék, szánalmasak az ilyenek, nem értem, hogy mit képzelnek ezek magukról.
2022. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
44%

Nem undorító, de nem tudok vele mit kezdeni, mint társ. 22 évesen magamtól költöztem el otthonról, hogy anyámnak is legyen élete, ha már felnevelt, eltartott, hogy csak tanulnom kelljen és minden körülményt előteremtett ahhoz, hogy ne egy darab szar legyek.


Teljesen más az életutam. Nem tudok mit kezdeni egy ilyen emberrel, mint partner.


És nem is igazán érdekelne, mikor meséli, hogy anyuval miket csinálnak otthon.

2022. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ miért él ott. Ha mondjuk beteg, vagy kevés a nyugdíja s gondoskodik róla az tiszteletre méltó, hisz viszonozza h anno ő is gondoskodott róla. Ez mutatja ha lesz családja ugyanezt teszi.

Vagy ha akkora házban él h fölösleges másik ingatlant venni.

Vagy ha spórol.

Én ismerek olyat akiknek akkora a családi ház h csak a nappali 40nm,tök jól el vannak.

Olyat is ismerek aki külön él de anyu lakásában, csak azt hazudja h az övé, természetesen nincs a nevén.

Szóval kérdező van akinek ez nem tetszik, van akinek igen.

2022. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
18%
Náluk van még egy undorítóbb kerülendő állatfaj. Aki már elköltözött az agglegényfészkébe de oda naponta kétnaponta bejár az anyukája kiganézni, összemosogatni, kimosni a szaros gatyáit, megfőzni a bébipapit a pofájába. Hatalmas redflag!!
2022. dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
70%

Le kéne már szokni arról, hogy folyton mások véleményét kérdezzük ki az adott dologról. Ennyire nincs önálló személyiséged kérdező?

Ha a nők elítélik az ilyen embert, akkor mi van? Semmi, a te életed, azt csinálsz amit akarsz. Az olyan nővel nem is érdemes kezdeni, aki lenézi a mamahoteleseket, amúgy se lennél velük egy hullámhosszon. De szerencsére az élet nem fekete-fehér, nem csak ilyen nők vannak a világon. Elég csak az eddigi hasznos kommenteket, és a mai világot megnézni. Nem szégyen az, ha otthon lakik az ember, főleg ilyen árak mellett. Az a lényeg, hogy te is vedd ki a részed az otthoni dolgokban.

2022. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
83%

Egy belvárosi 120 négyzetméteres lakásban éltem anyámmal egy háztartásban - önálló férfiként. Volt önálló keresetem, de annyit nem kerestem, hogy saját ingatlanban vagy hitelben gondolkodhassak. A háztartás fenntartásához, élelmezéshez kialkudott összeget rendben odaadtam anyámnak és hely is volt bőven, - külön bejáratú szobában éltem. Ha a helyzet úgy hozta volna, nőt is tudtam volna fogadni, olyan környezetben éltem.

Terhére senkinek nem voltam, csendben, nyugiban éldegéltem ahelyett, hogy mások által rám erőltetni szándékozott körülményeknek próbáltam volna kényszeresen megfelelni!

Kérdezd meg a fentiek tükrében, érdekelt-e, hogy ki, mit gondolt rólam?

Szégyellje az magát, akinek fizikálisan fáj, hogy van, aki megteheti ezt, - én meg szemközt röhögöm és mehet a dolgára, - mert az akad bőven az ilyen ember háza táján!

2022. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
77%
Ennél már csak egy kerülendőbb állatfaj van, mégpedig a felszínes, pénzéhes, aranyásó nők akik mindent is elvárnak egy férfitól a kezdetektől, cserébe semmit nem tudnak és nem is akarnak nyújtani azon kívül hogy leszopják néha.
2022. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!