Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen okai lehetnek annak ha...

Milyen okai lehetnek annak ha valakinek nicsenek barátai?

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek sokha nem is voltak. Mi lehet az oka?
2022. dec. 29. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon egyszerű: nem szép.
2022. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok oka lehet ennek. De amíg nem adsz kézzel fogható adatot magadról (pl személyiség) akkor nem tudok segíteni.


Ha nem szeretnéd ide leírni akkor írhatsz privátban vagy ne írd le. Ha kell segítek.

2022. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Sokat vagy otthon, nem jársz olyan helyekre, ahol ismerkedhetnél. Aztán nincsenek barátaid, ezért nem jársz sehova se nagyon, de mivel nem jársz sehova se, ezért nem is tudsz barátokat szerezni. Szerintem ez sokszor így van.
2022. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott. Nekem sincs. Mindenki hazudik.
2022. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Önvédelem: sok fájdalom, csalódás, negatív tapasztalat után.

Nincs rájuk igénye, elvan barátok nélkül is és/vagy egyedül érzi magát igazán jól.

Vagy szeretne, csak van egy, fent nem említett tényező, esetleg több, így nem sikerül: nem jár eleget társaságba, el otthonról, (érzelmileg) nem elég nyitott, vagy mások nem fogadják be, vagy már vannak barátaik és nincs igényük többre. Esetleg gátlásos, szorongással küzd.

2022. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Van egy alapbetegségem, emiatt nem keresek/nem keres senki sem.
2022. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet. Pl

1. nem akar barátokat

2. voltak, csak összevesztek

3. új helyre költözött, még nem alakultak ki.

4. nem tud normálisan kommunikálni

5. taszító a személyisége (pl hazudik vagy bánt stb)

6. nem jár sehova, nem találkozik jelöltekkel

2022. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mások nevében beszélni nem tudok, de nálam az az oka, hogy nem bízok senkiben, és félek, hogy mit gondolnak rólam.
2022. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

8: Nem a te dolgod hogy ki mit gondol rólad :)

Én egyébként ki ismertem már elég rég az embereket. Előbb megérzem, és kialakul a véleményem, mint akár olyannak, aki igen jó ember ismerő. oké esélyt lehet és kell adni mindenkinek, mert sokszor a látszat csal, akár nem is kicsit. De! Engem az sem érdekel már. nagyon megválogatok kit engedek magamhoz közel.

2022. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
5: "Önvédelem: sok fájdalom, csalódás, negatív tapasztalat után." igen, nálam is benne van a pakliban, ezért alakítottam ki (öntudatlanul) az ember ismeretemet, ami az esetek 90%-ban jól működik. 100% ez szupermennek sem menne :) :o :) Ezért már igényem sincs nagyon rá. Ez egy fajta válasz is a kérdezőnek...
2022. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!