Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az év melyik napján érzitek...

Az év melyik napján érzitek legrosszabbnak a magányt?

Figyelt kérdés

Tudom minden nap rossz a magány, de nekem mindig a szilveszter a legmagányosabb barátok nélkül. A karácsonyt szeretem a család miatt, illetve a többi nap is elvagyok.

Még nyáron szoktam érezni néha, hogy rossz egyedül.

N



2022. dec. 31. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik napon sem.


Mert megértettem, a boldogság önmagamban van. Tudatállapot.

2022. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Karácsonykor.

Szerintem akinek van családja, az nem magányos....

2022. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Semmikor.

Engem nem zavar, hogy egyedül vagyok.

2022. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nálam hangulat függő. Vannak rosszabb és kevésbé rossz napok is. Nem függ attól, hogy milyen ünnep van. Ma például kevésbé rossz, tegnap rosszabb volt.
2022. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Így párkapcsolatban egyiket sem, de szingliként a Valentin napot, meg a karácsonyi időszakot éreztem. Illetve ha nyáron mentem valami programra, akkor mindig éreztem, hogy ezt jobb lenne egy párral csinálni.
2022. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#2: Ne haragudj, ez nem igaz szerintem.

Szeretem a családom, és nagyon hálás vagyok hogy vannak nekem. A karácsony is szuperül sikerült, de felnőtt emberként nem fogsz elmenni a családoddal bulizni, nagy ritkán moziba, egy szilveszteri buliba, vagy egy csajos programra.

A baráti társaságunk szétszéledt néhány éve. Többeknek már babája van, vagy elköltöztek messzebb.

Hiányoznak a programok. Ma nagyon magányosnak érzem magam. Kínomban most elkezdtem takarítani, azzal megy az idő. De az este rosszabb lesz. Sokszor van eszemben, hogy néhány éve ilyenkor már én is készülődtem.

Nehéz barátkozni.. :(

2022. dec. 31. 13:08
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

December 31. és január 1. (a szülinapom).

Én is takarítok ma, figyelemelterelésnek jó, és legalább rend lesz...

N

2022. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes egyébként a magány értelmezése is. Én több helyre is mehetnék ma este, de nem vágyom rá, mert nekem ráerősít, ha társaságban vagyok, mert kedvelnek, keresnek, de közben olyan magányosság van bennem, hogy ezeket a maszkokat használom, hogy ne szembesüljek azzal, hogy egyedül vagyok mélyen, legbelül. És ezt csak mélyíti, hogy senki nem veszi észre, hogy mennyire félek, ennyire nem értenek meg. :D


Sajnálom, hogy magányos vagy, sz.r érzés, más megközelítésből, de ugyanolyan mélyen. Sz.pás, többet nem tudok mondani.

2022. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#6 hát nem tudom. Én örülnék, ha legalább családom lenne, de nem vagyunk egyformák.

A 2. voltam.

2022. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
A mai nap a legrosszabb.
2022. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!