Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is az a legrosszab...

Szerintetek is az a legrosszabb ha valakinek az agyával van baj?

Figyelt kérdés
Én azt hiszem igen.Nekem is baj van az agyammal.Csak egyszerű munkákat tudok vállalni,nem fogok fel dolgokat,nem tudok beszélgetni kapcsolatokat teremteni nincs barátnőm,nem is lesz mivel az a minimum hogy az ember tudjon beszélgetni a lánnyal aki tetszik neki nekem viszont ez nem megy.Barátaim sincsenek engem mindenki csak sajnál.És bolondnak tartanak.Vannak akik születésüktől fogva gyógyíthatatlan betegségben szenvednek de szellemileg egészségesek.Van aki meghal a betegsége miatt pl.30 évesen de mégis tartalmasabb,boldogabb életet élnek mint amilyet én foguk élni mondjuk 70 éves koromig.Többször hallottam már életemben azt a mondást hogy minden legyen az ember csak hülye ne.Nekem nincs szerencsém mert én pont hülye lettem.
2019. júl. 29. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó hülye (=buta) ismerősöm, akik boldog életet élnek.
2019. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es akkor mégsem olyan buták.Akinek vannak épelméjű barátai,barátnője az már nem lehet olyan buta.Velem az épelméjű emberek szóba sem állnak.
2019. júl. 29. 13:42
 3/11 A kérdező kommentje:
És az hogy buta még nem feltétlenül jelenti azt hogy valaki szellemi fogyatékos.Én az vagyok.
2019. júl. 29. 13:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, az írásod alapján pedig nem tűnsz butának

nem lehet, hogy csak az önértékeléseddel van a gond, és az emberek körülötted meg rosszindulatúak?

2019. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es ha az önértékelésemmel lenne gond attól még értelmes lennék.
2019. júl. 29. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
de honnan veszed ezt, hogy nem vagy értelmes? :D
2019. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
71%-os úgy hogy nem tudok beszélgetni az emberekkel.Egy normális ember 2 perc alatt rájön hogy velem valami nem stimmel.
2019. júl. 29. 13:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én sem tudok nagyon beszélgetni az emberekkel, nem is szeretek, mert utálom ezt a "small talkot"

nem lehet, hogy csak szimplán introvertált vagy? esetleg szoc fóbiás?

2019. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki felismeri, hogy buta, akkor már okosabb, mint az emberek többsége... Ők ugyanis meg vannak győződve a saját intelligenciájukról, miközben sehol semmi.
2019. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
71%-os attól hogy szociális fóbiám lenne attól még épelméjű lennék.Más az amikor valaki nem akar beszélgetni és más az amikor nem tud.Én hozzá sem tudok szólni egy lányhoz.
2019. júl. 29. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!