Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ide nem jöttek ukrán lányok...

Ide nem jöttek ukrán lányok és nők Magyarországra?

Figyelt kérdés
Ukrajnában sok szép nő és lány él,én viszont itt Magyarországon még eggyel sem találkoztam.A háború elől állítólag sokan eljöttek Ukrajnából.Vagy a lányok,nők ott maradtak?Vagy másik országba mentek inkább,nem akartak ide jönni?

2023. jan. 1. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Nem jöttek Magyarországra ukrán lányok,nők a háború elöl
Elmentek Ukrajnából,de másik országba
Sokan jöttek Magyarországra mert hallottak róla hogy Magyarország egy jó hely
23 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Mindig a férfiak a mozgékonyabbak, főleg, ha katonaszökevények.
2023. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Több lány és nő,nagyobb esély a becsajozásra.Csakhogy én egyetlen ukrán nővel sem találkoztam még pedig budapesti vagyok.Ide nem akar jönni senki?🙁
2023. jan. 1. 10:57
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Lengyelországba mentek át inkább sokan már csak a nyelv miatt is.Sok ukrán érti a lengyel nyelvet is.Magyar nyelvet kevesen ismerik.Tehát azért nem jönnek ide mert nem tudnak magyarul,de lengyelül igen.
2023. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tele a Tinder ukrán,orosz csajokkal.
2023. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4 de a Tinderen sokan vannak.Az lenne jó ha például jönnének az ukrán csajok is futárkodni,megrendelném a kaját,egy kedves ukrán csaj házhoz hozná,egy kis beszélgetés angolul,mert ukránul nem tudok,telefonszámcsere,stb.
2023. jan. 1. 11:07
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De Magyarországon nem szláv nyelvet beszélnek.Inkább mennek a lengyelekhez,szlovákokhoz,csehekhez mert ők megértik őket.Magyar csajból is sok van,nem kell elkeseredni.
2023. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ukrajnai ci🅱️🅱️ányok jönnek inkább, nyáron a szabolcsi vonat tele volt velük, láttam is, hogy "passport Ukraine".
2023. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Vagyis,ha jól értem,úgy akarsz felszedni egy ukrán bigét,hogy a kisujjad sem mozdítod,ő jöjjön házhoz...A futárkodáshoz helyismeret szükséges,ami nincs egy menekültnél.Meg az is lehet nincs rászorulva a Te borravalódra,vígan megélnek az uniós segélyből,főleg ha némi saját tőkét is hoztak magukkal.
2023. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha most utolértük volna Ausztriát lehet hogy ide is jött volna sok ukrán lány.A jó fizetések miatt.De lehet úgy vannak vele,ezt a pénzt otthon is megkeresik Ukrajnában.
2023. jan. 1. 11:17
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Lehet van bennem némi gyanakvás,üldözési mánia...Én biztos vagyok benne hogy az orosz,vagy akár az ukrán titkosszolgálat jelen van magyarországon.A menekültek közt lehetnek olyanok akik magasrangú katona rokona,lánya,vagy egy képviselő,polgármester,politikus lánya-őket biztos figyelik,kikkel lépnek kapcsolatba,szóval-csak óvatosan...
2023. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!