Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ide nem jöttek ukrán lányok...

Ide nem jöttek ukrán lányok és nők Magyarországra?

Figyelt kérdés
Ukrajnában sok szép nő és lány él,én viszont itt Magyarországon még eggyel sem találkoztam.A háború elől állítólag sokan eljöttek Ukrajnából.Vagy a lányok,nők ott maradtak?Vagy másik országba mentek inkább,nem akartak ide jönni?

2023. jan. 1. 10:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem, - legalábbis egymás között nem, ami persze logikus is!

Nekem még kötelező volt tanulnom gyerekkoromban az orosz nyelvet és megmosolyogni való, hogy mire "emlékszem" még gyerekkori tanulmányaimból, de az "utro", a "vszjem" és hasonló fogalmakra még emléXem homályosan... :D

2023. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul tanultam a "mongolt" is éveken keresztül, - meglepő, de jobban emlékszem az orosz szavakra, mint az angolokra! :DDD
2023. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Sok ukrán nő van az országban, de egyébként több a kevésbé szép, mint a szép.

Nálunk a közeli rokonságban is van beházasodott ukrán nő, persze ő évek óta itt él, nem mostanában jött át.

Amúgy kevesen beszélnek Ukrajnában angolul, aki igen, jellemzően az is csak minimálisan.

2023. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Veszprémben elég sokat láttam
2023. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!