Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is itt,akinek nincs...

Van más is itt,akinek nincs kedve kimozdulni a lakásból mert nem kíváncsi a sok hülyeségre,ami odakint zajlik?

Figyelt kérdés
Három napja ki sem mozdultam a lakásból szilvesztert újévet is itthon töltöttem egyedül.Kaja van,innivaló van,gyógyszerek megvannak,minek menjek ki?Hogy lássam a sok f*szagot ami odakint megy?31/F

2023. jan. 2. 13:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem olyan egészséges. Legalább mozogni menj ki napi 1 órára.
2023. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Én ma voltam kinn, de mindenhol szegény szomorú embereket láttam és sok csövest. Minden boltos is ugyanúgy búvalbszott volt. Szokásos újévi semmitmondó beszélgetések és a nap is csak fél pillanatra sütött ki. Szóval nem változott semmi..
2023. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Én vagy 6 éve nem mozdulok ki csak ha muszáj
2023. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%
Legalább otthon sportolj valamit. Előbb voltam sétálni, de csak szarabb lett a hangulatom, senki nincs az utcán, kihalt minden. Inkább letolok egymásután 3 kardiót, de a sétát nem fogom erőltetni. Neked se kötelező.
2023. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy hetekig nem mozdulok ki ha nem számolom azt, hogy a kapuig kimegyek mikor a futár meghozza a bevásárlás-rendelésem. Ha szigorúan veszem 18 felétől van ilyen helyzet, szóval én kifejezetten remeteként élek.
2023. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Dagadt vagy?
2023. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%

Csak dolgozni járok el, - mert muszáj, - egyébként meg nincs igényem arra, hogy mások vajúdását kísérjem bármilyen szinten is figyelemmel.

-Így is van bőven, magáról megfeledkezett barom - a tömegközlekedési közegben. Nem vagyok kíváncsi rájuk, - de ez a rész kikerülhetetlen sajnos!

2023. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%
Én sem szívesen hagyom el a lakást, 2 éve csak nagyon fontos/sürgős esetekben megyek ki.
2023. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%

Hát ez elég depressziósnak hangzik.

Hogy ismerkedsz?

Én begolyóznék.

2023. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
41%
Depresszió is. Csak ritkán ismerkedem akkor is neten.
2023. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!