Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hazaköltöznétek külföldről...

Hazaköltöznétek külföldről 1,5 év után az el nem múló magány miatt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, maradnék
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert itthon nem volnál magányos?
2023. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ki hiányozzon, akkor lehet. Én itthon is mindig magányos voltam. Ha egyszer kimegyek, akkor is az leszek.
2023. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
6 év után "haza" jöttem egy kapcsolat miatt. Nem működött. Most itt vagyok magányos. Ráadásul hánynom kell, ha csak kimegyek az utcára. Húzok is vissza, amint lehet, örökre.
2023. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ludwigvan válasza:
Ha biztosan tudod, hogy otthon nem leszel magányos, hajrá, DE lehet, hogy jobb ötlet tenni az ellen, hogy magányos légy: elmenni a munkatársakkal sörözni, kávézni, bármizni - haverokat, barátokat szerezni kint. Ha belegondolok, kb. a másfél év volt nekem is a "hagyjuk a szomba az egészet" időszak, és utána jobb lett. Sokkal.
2023. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem megy a barátkozás, úgyhogy mindenhol magányosan érzem magam. Interneten könnyebben megy, de ott mindig csalódom, ha közelebbről megismerem őket.:/
2023. jan. 9. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ezért kár vissza jönnöd. Ez a posvány, ami itt van, csak ront a helyzeten.
2023. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Magyarország szar ország. Itt csak a prolik lubickolnak boldogan, meg a romantikus idióták szenvednek "hazaszeretetből". Ha ott nem tudsz barátokat találni, itt sem fogsz.
2023. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kint maradnék és ott próbálnám meg ismerkedést.
2023. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ludwigvan válasza:

Hát, sajnálom, hogy nem megy a barátkozás. Azt gondoltam, hogy esetleg nyelvi problémáid vannak - azt fel lehet oldani kis eröltetéssel. Viszont, ha mindenhol úgyis magányos leszel, akkor minek mennél haza? :-)

Szerintem próbálkozz az ismerkedéssel. (Nem csajozásra/pasizásra gondolok, hanem barátkozásra.) Az tök egyszerű - munka végén megkérdezed az egyik kollégát, hogy hé, haver, megiszunk egy sört? Azt beültök, megisztok egy sört. Ha lesz 2-3 ilyen laza fél-barátod, máris sokkal kevésbé fogod magányosnak érezni magadat.

2023. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Voltam pár hete Szerbiában (otthon), de azonnal meggondoltam magam, hogy ott éljek. 😂 Csak a szobám hiányzott.

9# Eddig azt vettem észre, hogy nem úgy működnek a dolgok (vagy MÁR nem), hogy elhívok embereket valahova és majd kialakul a barátság. Munka után mindenki siet haza, aki meg nem, azokkal nem vagyok olyan jóban. Nincsenek nyelvi gondok, vagyis igen, hogy egy nap több nyelvet is kell használnom. Fejfájdító.

Novemberben volt olyan, hogy egy internetes alkalmazás segítségével találkoztam 4 random emberrel és elmentünk egyet korizni, majd inni. Semmi jövője nem lett ebből. Mint introvertáltként ezek a helyzetek lemerítenek (ismeretlen emberek+helyszínek). Ha meg nem jön össze a barátság, akkor depizek rajta legalább 2 hétig és kezdhetek mindent újra.

21/L

2023. jan. 24. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!