Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 31 évesen eddig mindig a...

Ha 31 évesen eddig mindig a szüleimmel ünnepeltem az újévet, akkor kijelenthetem, hogy ezután is már csak egy csődtömeg leszek?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam ismerkedni, mert egyrészt totál érdektelen, unalmas ember vagyok, másrészt mindenki levegőnek néz a nyomi infantilis alkatom miatt (amúgy kb. egy 12 évesnek nézek ki) harmadrészt pedig a beszédhibám miatt komoly gátlásom van és sosem mertem őszintén dumálgatni másokkal.


Előbbiek miatt pedig ha hívnának se tudnám elengedni magam egy buliban csak egy merev, görcsös, rideg savanyú alak lennék aki körül megfagy a levegő.

Természetesen barátnőm se volt sose és baráti társaságom se.


Van köztetek esetleg aki hasonló cipőben jár?


Jól sejtem, hogy ezen már nem lehet változtatni, mert a génjeimbe van kódolva az antiszoc lúzerség?



2022. dec. 31. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lúzer attól még hogy introvertáltabb vagy. A szilvesztert én ha nem is a szüleimmel, de egyedül töltöm (más kérdés hogy nagyszüleimmel töltöttem volna szívesebben).

Keress más introvertált embereket, velük ismerkedj és kész, még bőven van időd kicsit változtatni, de ez a változtatás nem azt jelenti hogy kényelmetlenül közvetlennek kell majd lenned.

És legyen kicsit több önbizalmad, az ilyen dolgok nem hátrányok normális embereknél.

2022. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Mit szóljak én 34 évesen sehol nem tartok az életben. Mamahotel, szűz, rossz munka, ronda külső. Hát ez van, nem tudok semmit változtatni az életemen.
2022. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%
Én is ilyen vagyok, de két évvel idősebb nálad. Viszont volt már komoly kapcsolat és nem vagyok szűz. Az első barátnőmet online ismertem meg. Amikor először találkoztunk nagyon jó volt. Beszélgettünk, sétáltunk, leültünk egy padra és a fejét a mellkasomra hajtotta. Utólag mondta, hogy annyira jó érzés volt. Betudta annak, hogy ideges voltam és ezért is olyan csendes. Második talin már más volt. Felhoztam hozzánk, az ágyon feküdtünk és nem vettem a lapot, hogy szerette volna, hogy megcsókoljam és akár mást is csináljunk. Én úgy voltam vele, hogy mindennek eljön az ideje és nem kell elsietni a dolgokat, de egyszerűen csak autista módon viselkedtem. Egy idő után az óráját bámulta. Miután hazament online kérdőre vontam az órás dolgot és jól összevesztünk. Végül szakított velem, mert azt mondta, hogy teljesen másképp viselkedek, mint online. Online önfeledt voltam, humoros, bőbeszédű... élőben meg kuka, görcsös, unalmas.
2022. dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
igen
2023. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csődtömeg ettől még nem leszel.
2023. jan. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Lefőtt a caffe. Boldog újévet!
2023. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem, neked is és a kettes hozzászólónak is. Tudtok változtatni. Külsőn biztosan, és munkahelyen is, ha nyitottabbak lesztek tanulásra és saját magatok képzésére... Ne ássátok el magatokat.
2023. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!