Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet valaki hibás...

Hogy lehet valaki hibás azért, mert nem kapott meg egy jó nőt sem életében?

Figyelt kérdés
A nők válasszák a férfiakat. Mindenféle arcszerkezet preferenciás, mézes-mázas nők vannak a pénzes embereknél. Tokszikus ismerkedés nélkül, szexuális vonzódás és szex van az igények megadása esetén. ha ezt gyerekkorban tudom, akkor úgy sportolok meg tanulok, hogy a pénzéhes nők igényeit finanszírozni tudjam, hogy kaphassak belőlük.

#nők, pénzéhesek, gonoszság, megkülönböztetés, bonyodalom, probléma, kirekesztés.
2023. jan. 5. 03:56
 11/99 anonim ***** válasza:
97%

"A nők válasszák a férfiakat"


De ők is csak azokból tudnak választani, akik bepróbálkoznak náluk. Az átlag Julcsának sem jut "jópasi", hiába választaná őt, ha csak az átlag Jóska akar vele lenni, mert a " jópasik" a jó nőket akarják.


Érted. Akarhatok én Brad Pitthez feleségül menni, ha ő nem akar elvenni :D

2023. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
28%

10-es, attól, hogy benyögtél valamit, még nem leszel automatikusan vitagyőztes. Itt most arról beszélünk, általánosságban hogyan viszonyulnak a nők a férfiakhoz. Erre közölted, hogy van egy kolléganőd, aki mindenkivel elviselhetetlen. Én nem látom ennek pertinenciáját a jelen vitában.


A vergődésed további része a szokásos női nárcizmus. Mindenki "vállalja fel a felelősséget", "nézzen tükörbe", "milyen a stílusa", miegymás. Közben észre sem veszed, hogy a kérdező éppen ezt teszi. Súlyos kétségei vannak magával kapcsolatban, annyira, hogy már a gyk-n kérdezget idegeneket, hogy mi lehet vele a baj. Erre jössz te, és kioktatod, hogy a nők tökéletesek, ő nem felelt meg a próbán.


Hát nem, aranyom! Millió és millió férfi küszködik depresszióval, egyesek az öngyilkosság gondolatával, mert a magadfajta középszerű mosogatógépek lekezelően bánnak velük. A kérdező lehet, hogy nem tud helyesen írni, de ilyen férfiak építették fel a világot, miközben a magadfajta nők a körmüket festegették, és a tökéletes szeretőről álmodoztatok. S ebben a mai napig sincs változás - lásd a tükröt.


Azt, hogy ki hogy ébred fel 60 évesen, majd meglátjuk! Mi jól elvagyunk a hobbinkkal, a munkánkkal, a barátainkkal. Egy idő után megértjük, hogy rátok nem lehet számítani. Az érett férfi egyik ismérve ugyanis az, hogy nem misztifikálja a nőket. Ezzel szemben ti magatokra maradtok nemhogy 60, de már 30-35 körül a kis intrikáitokkal, a lejárt szavatosságú smink-készlettel és esetleg pár macskával.

2023. jan. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
82%

"Mi jól elvagyunk a hobbinkkal, a munkánkkal, a barátainkkal."


Ja, persze, azért írtok ki naponta 100 kérdést arról, hogy nem jut nektek nő, öngyilkosok akartok lenni, mit csináljatok, mert nem bírjátok nő nélkül, mert olyan jól elvagytok a munkásokkal meg a hobbitokkal :D

2023. jan. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
16%
Aranyom, ez itt egyetlen kérdés volt, a ti lelki vergődéseitekből megél féltucat színes magazin...
2023. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy kérdés volt, de lest még ma 99 ezen kívül.
2023. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
17%

Mindig örömmel nézem, hogy a 20-as éveikben bomba csajok 40 éves korukra hogy lepukkannak, és csak röhögök, hogy úristen, ezeket akartam?

Az idő mindent meggyógyít. :D

A nők ha elveszítik a vonzóságuk meg a szépségük, nekik végük. A pasik meg - mint ahogy írták is - siman elvannak, hobbizgatnak, sörözgetnek, meccset néznek, a nők meg házisárkánnyá válnak, és eszi őket a penész, hogy nem foglalkoznak velük.

2023. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
9%
16-os válasz áll legközelebb az igazsághoz. Ti nők is tudjátok. Hiszen ti panaszkodtok legjobban a 45 feletti nőkre. Pl: anyósom egy sárkány, anyám agyilag zokni stb... . Nekünk elég csak karosszékből néznünk, hogy mennyire utáljátok egymást.
2023. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
85%

#12,14

A 13-as választ nem írtam, szóval látod, nemcsak én látom jól a helyzetet, hanem más is, csak ti ezt képtelenek vagytok felismerni.

Az itt rinyáló kisfiúk egykaptafa, annyira egyszerű titeket felismerni, és a sablon mindig ugyanaz: a nők a hibásak a ti szerencsétlen életetekért, mert ti tökéletesek vagytok. De, ha ti olyan tökéletesek lennétek, ahogy állítjátok, akkor miért nem vagytok több éves kapcsolatban, miért nem alapítottatok már családot? Kicsit ellentmondás az egész.


Tudod, mindenki csak azt kapja vissza az élettől, amit beletett. Ti az önsajnáltatáson, a nők hibáztatásán és a rinyáláson kívül mit tettetek le az asztalra? Pl. hány könyvet olvastok el egy évben? Hány km-t futtok le egy héten? Miket tesztek az egészségetek megőrzéséért? Milyen céljaitok vannak? ...stb..

2023. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
12%
Kedves 18-as! Ahogy én látom pont ti hibáztattok mindenért is minket férfiakat. Pl: itt egy írás. Bolond a sógornőm, ilyen még olyan. Az első női egy bites válasz: a férjed a hibás. Miért nem beszél ő vele. A kérdező válasza: a sógornőm a testvérem által sógornőm, nem a férjem testvére. A fröcsögő első válaszoló , már nincs annyira gerinces, hogy elnézést kérjen. Az egy agysejtje azt az egy mondatot engedte megtanulni, hogy a férjed a hibás.
2023. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
13%

18-as, nagyon nincs fogalmad a férfiakról, ha azt hiszed, nem vagyunk kisfiúk. De, azok vagyunk. Ezért tudunk hinni nektek, és ezért tudtok lépten-nyomon átverni minket. Egy idő után visszamegyünk a játékainkhoz. Ti meg örülhettek a beszáradt méheteknek.


Azok, akik szerinted nem kisfiúk, a ti életeteket teszik tönkre. Ők azok az erőszakos, nárcisztikus férfiak, akik miatt telebőgitek a női magazinokat. Mert nektek a rosszfiú kell, akinek kockás a hasa és jó kocsija van, nem a becsületesen dolgozó, egyszerű férfi, aki otthont teremt és apának készül. Aztán néztek, mint a moziban, mikor le vagytok cserélve, mint valami játékszer. Ugyanis a kockahasú srác is kisfiú, csak az a fajta, aki kidobálja a játékait.


Kérdéseidre válaszolva, én ebben a 2022-es évben két könyvet írtam, az olvasottakat nem számolom. Futni nem annyira szoktam, hetente háromszor járok le az edzőterembe. Az egészségem megőrzéséért napi vitamint és táplálékkiegészítőket fogyasztok. Célom az, hogy az ilyen nárcisztikus rinyákat kizárjam az életemből, és megőrizzem azt, amit megteremtettem. Elég jól megy. Arról már lemondtam, hogy családot akarjak, felesleges álmodozni.

2023. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!