Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet valaki hibás...

Hogy lehet valaki hibás azért, mert nem kapott meg egy jó nőt sem életében?

Figyelt kérdés
A nők válasszák a férfiakat. Mindenféle arcszerkezet preferenciás, mézes-mázas nők vannak a pénzes embereknél. Tokszikus ismerkedés nélkül, szexuális vonzódás és szex van az igények megadása esetén. ha ezt gyerekkorban tudom, akkor úgy sportolok meg tanulok, hogy a pénzéhes nők igényeit finanszírozni tudjam, hogy kaphassak belőlük.

#nők, pénzéhesek, gonoszság, megkülönböztetés, bonyodalom, probléma, kirekesztés.
2023. jan. 5. 03:56
 61/99 A kérdező kommentje:
Te nem érted. Nem érted annak lényegét, amit írok. Tokszikus vagy. A rosszat látod bennem. Én azon vagyok, hogy örömet okozzak a nőnek. De bűzben, meg kellemetlenségben nem lehet.
2023. jan. 8. 18:00
 62/99 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nagyobb sikereid voltak a nőknél, mégis te nyomod itt a szerencsétlent.

Ráadásul eleve a kérdésed arról szól, hogy mi kell a felszínes pcsák megnyeréséhez, akkor direkt úgy alakítod az életed, aztán meg kifejted, hogy te nem csak a szexre mész, ezt csak mások hiszik rólad.

Szerintem te vagy toxikus.

2023. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, kérdező. Itt ha férfi vagy, pláne ha csúnya férfi, akkor a feministák úgyis minden egyes szavadba belekötnek.
2023. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 A kérdező kommentje:

62: Ez nem így működik. Aki igazán belelát a szavaimba, az tudja miről van itt szó.


63: Nem vagyok csúnya férfi, csak lehet kissé összetört lelkileg. legutóbb azért nem jött össze egy nagyon jó nő, mert kopaszodó vagyok. hát bizony odavágott rendesen belém.

2023. jan. 8. 18:23
 65/99 anonim ***** válasza:
33%
Igazából nem is kell csúnyának lenni hozzá, a nők az átlagos férfiakat is csúnyának tartják.
2023. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Meg a pénz még a mániájuk.
2023. jan. 8. 18:25
 67/99 anonim ***** válasza:
91%
Nnnna, csoportos vergődés... Csak tudnám mitől lesz ettől nektek jó...
2023. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 A kérdező kommentje:
Ne temess el bennünket.
2023. jan. 8. 18:30
 69/99 anonim ***** válasza:
100%
66-os, a nőknek a világ minden pénze sem elég. Kim Kardashian hogy otthagyta a f.szba Kanye Westet? Diana hercegnőnek egyenesen az angol királyi család sem volt jó. Melinda Gates is csak Bill pénzére pályázott. Jeff Bezos, Elon Musk szintén elváltak, és nem ők kezdeményezték. Ha még a világtörténelem leggazdagabb csilliárdosait is otthagyja a nőjük, te mit akarsz?
2023. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
91%

69, mert pl Elon Musknak az egyetlen tulajdonsága az, hogy a világ leggazdagabb embere, az már nem számít, hogy alsóhangon heti 90 órát tölt az irodájában, van hogy ott alszik, stb, szóval elég esélyes, hogy szart a családjára....

De persze, ha csak a pénzt nézed, akkor oké. De ha ennyire felszínes vagy, miért várod, hogy más ne legyen az veled?

2023. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!