Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet valaki hibás...

Hogy lehet valaki hibás azért, mert nem kapott meg egy jó nőt sem életében?

Figyelt kérdés
A nők válasszák a férfiakat. Mindenféle arcszerkezet preferenciás, mézes-mázas nők vannak a pénzes embereknél. Tokszikus ismerkedés nélkül, szexuális vonzódás és szex van az igények megadása esetén. ha ezt gyerekkorban tudom, akkor úgy sportolok meg tanulok, hogy a pénzéhes nők igényeit finanszírozni tudjam, hogy kaphassak belőlük.

#nők, pénzéhesek, gonoszság, megkülönböztetés, bonyodalom, probléma, kirekesztés.
2023. jan. 5. 03:56
 41/99 anonim ***** válasza:
29%

#38

És mégis miből következtettél, hogy azt hiszem, hogy a külsőm a minden? Ja, várj, tudom, biztos az állásomat is azért kaptam meg, mert jó a külsőm, ugye? :D :D :D

Több oldalon keresztül írtam, hogy VÁLTOZZATOK MEG KÜLSŐRE ÉS BELSŐRE egyaránt! Mert ezzel van nektek a legnagyobb problémátok. De kár is már bármit is írni, mintha a falnak beszélnék.

Egyébként te mikor voltál utoljára nyaralni és hol? Remélem nővel és nem a hozzád hasonló szerencsétlen pasikkal.

Hányszor szerepeltél a helyi médiában elismerés miatt? Én pl. tavaly többször is, csak megsúgom.


#40

Ha valaki tudja, hogy mi szeretne lenni, pl. orvos, jogász, idegenvezető, akkor aszerint tanul tovább és jobb esetben több százezres fizetése lehet.

Ady életrajza olyanoknak kell, mint pl. magyarszakos tanár..vagy aki irodalommal foglalkozik.

2023. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
31%

40, tanulni csak Ady életrajza miatt lehet, sikeres karrier érdkeébne nem?:D Nem nagy titok, hogy magasabb végzettséggel könnyebb magasabb státuszú munkát találni, mint alacsonyabb végzettséggel...

és még mielőtt jönnének mindenfélével: igen, nyilván, vannak olyan munkák is, amikhez nem kell magasabb végzettség. De most nem a kivételekről beszélünk, hanem általában a képzettség-státusz kapcsolatáról.

2023. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
29%

ui.: megyei lapban is szerepeltem, csak az még lemaradt


És várom, hogy még mindig csak a külsőm a fontos. Nyilván azért olvasok rengeteg önfejlesztő könyvet, ezért érem el folyamatosan a kitűzött céljaimat is. Tavaly még kiállításom is volt a saját gyűjteményemből a városomban, ami sikeres volt.


De tudom, még mindig én vagyok a rossz, ti incelek. :D

2023. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
100%
#36 Cica, nem az én életem zsákutca, szóval felőlem aztán röhöghetsz rajtam nyugodtan, mégsem én vagyok kettőnk közül akkora csődtömeg, akinek se egy épkézláb párkapcsolat, se a reálisan kitűzött céljai nem jöttek össze.
2023. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
0%

42-es, sikeres karriert még a büdös életben nem csinált senki a közoktatásban leadott tananyag beseggelésével. Egyetemmel már lehet, de talán felejtsük is gyorsan el azt a belpesti sznob rögeszmét, hogy akinek nincs PhD-je, az nem ember.


Megyei lapban szerepeltél? Húha, hová szarjak? Hosszú lista lenne összeszednem, hányszor voltam mindenféle műsorokban. Van olyan magazin is, ahol az impresszumban szerepel a nevem. Ha fa5zt akarsz méregetni, előbb növesszél!

2023. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
0%

44, aztán miből próbálsz levonni olyan következtetést, hogy "nincs épkézláb párkapcsolatom"? Gondolom, számodra az emberi mivolt egyetlen mércéje az elért közösülések száma. Gyaníthatóan azért, mert másra sosem voltál alkalmas.


A neved egyébként véletlenül gyanúsan azonos egy régi felhasználóéval egy magyar BDSM szexpartnerkeresőről? Mert akkor kezdem érteni, mi ez a toporzékolás. Nem tudod eldönteni, ma mi legyél, kicsi switchem?

2023. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
28%

45, te mi a tökömről beszélsz?:D

Ki beszélt "a közoktatásban leadott tananyag beseggeléséről"? Én tanulásról beszéltem, képzettség szerzéséről.

Az újságban szerepléses téma meg nem nekem szólt.

2023. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kérdés eleve nagoyn furcsa. "Nem kapott meg egy jó nőt sem".

A nő nem olyan dolog, mint a PS5, hogy nayádék megveszik karácsonyra. Senki nem kap meg valakit csakúgy. Sem férfi, sem nő.

Megszerezni, az már közelebb áll az igazsághoz. Bár még mindig elég csúnya szó emberekre hasnzálva, de legalább magába foglalja azt, hogy az adott illetőnek kell tennie érte, nem pedig az ölébe hull.

2023. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
0%
48, szemantikai vergődés. Pontosan tudod, hogy a "megkapni" teljesen elfogadott kifejezés, csak erényvillogtatni próbálsz. Nem jár pont, ülj le.
2023. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
100%
49, az, ahogy beszélsz a dolgokról tükrözi a hozzáállásodat. És ez az inceleknél nagyonis feltűnő. Sosem beszéltek aktív cselekvőként a párkeresésről, mindig csak passzív elszenvedői az egésznek. Nem cselekszenek, hanem a dolgok csak megtörténnek velük.
2023. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!