Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet valaki hibás...

Hogy lehet valaki hibás azért, mert nem kapott meg egy jó nőt sem életében?

Figyelt kérdés
A nők válasszák a férfiakat. Mindenféle arcszerkezet preferenciás, mézes-mázas nők vannak a pénzes embereknél. Tokszikus ismerkedés nélkül, szexuális vonzódás és szex van az igények megadása esetén. ha ezt gyerekkorban tudom, akkor úgy sportolok meg tanulok, hogy a pénzéhes nők igényeit finanszírozni tudjam, hogy kaphassak belőlük.

#nők, pénzéhesek, gonoszság, megkülönböztetés, bonyodalom, probléma, kirekesztés.
2023. jan. 5. 03:56
 31/99 anonim ***** válasza:
73%

#29

Hát, akkor nem lehetsz valami nagy szám, ha még erre se vagy képes. Vagy kamuztál, vagy egyszerűen olyan szar lett, hogy szégyelled a műved.

Pedig tudottam egy könyvszerző büszke a művére, de hát, akkor te nem.

Szerintem nem is írtál könyvet, ki se adta egyetlenegy könyvkiadó cég se. Ennyire nehéz lenne pl. Bookline, vagy moly.hu oldal linkjét belinkelni?

Csupán kíváncsi lettem volna, mint könyvszerető, hogy mit írtál. Dehát, már a magadfajtáknak már ez is baj, hogy érdeklődnek iránta. Na, ezért nem érdemeltek ti semmit!


#30

Tőled 1000-szerte többet elértem, az biztos. :)

2023. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
2%
Ha belinkelem, akkor meg azzal fogsz kötözködni, hogy nem is én írtam. Mit érdekel engem, mit gondol egy buta, erőszakos rosti? Itt vergődsz, mint a meztelen csiga, ha sózzák, hogy ismerjük el királynői fölényed. Tuti valami békaképű prolina vagy a lakótelepről, és majd' szétvet a düh, hogy már megint helyeden kezelnek.
2023. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
82%
29-nek van igaza, 31-es, linkeljed befele a pofádat, hogy tényleg akkora nagy szám vagy-e, mint ahogy itt előadod! :D
2023. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
83%
De van rá egy ezresem, hogy valami túlsúlyos leharcolt zsírosképű mangal-ica!
2023. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
87%
Fiúk, szánalmas, amikor azon vergődtök, hogy nektek nem jut nő, miközben úgy beszéltek a nőkről általánosságban, mintha nem is emberek lennének. És akkor még ti csodalkoztok, hogy nem állnak veletek szóba. Benneteket nem csak a nők, de az épelméjű férfiak is kiröhögnek ám. Az a legfőbb gondoltok az életben, hogy a mentális problematok nem társul betegségtudattal, így érdemben nem is tesztek ellene, viszont komplett ideológiát rittyentettetek köré, és csak egymásban erosititek az elmebajt.
2023. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
14%
Itt egyedül rajtad röhögnek, cica!
2023. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
18%

#32

Ez is a baj veled, hogy ha már valaki pozitívan próbálna feléd közeledni, máris támadásnak és negatívnak feltételezed, mert te magad is merő negatív vagy. Fel se merülne benned az ellenkezője. Nem mindenki olyan búvalbaszott negatív, mint te, aki mindenben és mindenkiben csak a rosszat feltételezi.


#34

159 centihez vagyok 46 kg, 32 éves nő vagyok. Se nem vagyok túlsúlyos, se nem vagyok leharcolt, hanem ellenkezőleg, fiatalos, sportos, fitt nő vagyok, aki foglalkozik magával.

2023. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
22%

Más szóval azt hiszed, a külsőd minden. Meg az, hogy el tudtál menni nyaralni. Nem vagy ám sekélyes, áh... Na és gyereked sincs? Gondolom, zavarna az önimádatban.


Neked ez az egész vita egyetlen dologról szól. Rólad. Eszed ágában sincs bármit megérteni, pláne másnak bármit átadni. Fröcsögsz és hadakozol, hogy saját magadat igazold. "Én, én, én, csakis én! Engem nézzetek, engem bálványozzatok, hozzám igazodjatok! Mindenki más buta szar!" Ennyi az érdemi mondanivalód.

2023. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
68%

"A nők válasszák a férfiakat."


Ja. Mármint azután, hogy a férfiak kiválasztották azokat a nőket, akiktől választ várnak.

Persze vannak férfiak akik egyáltalán nem válogatnak, de az igénytelenség nem túl szexi dolog...



" ha ezt gyerekkorban tudom, akkor úgy sportolok meg tanulok, hogy a pénzéhes nők igényeit finanszírozni tudjam, hogy kaphassak belőlük."


Egyrészt ezt még mindig megteheted.

Másrészt meg nem lehetsz túl okos, ha azt nem tudtad, hogy aki ad magára az többet kap, sikeresebb lesz. Azt hiszed anyádék unalmukban bszogattak, hogy tanulj és sportolj?:D


Az meg, hogy neked a pénzéhes nők kellenek, az egy érdekes fétis, de oké, kinek mi. A legtöbb ember nem szereti az ilyen felszínes embereket. Sem férfiak, sem nők.

2023. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
0%
39-es, szerinted több nője lenne, ha álmából felverve is fújja Ady életrajzát és a másodfokú egyenlet megoldóképletét? Továbbá az megvan, mennyi kisportolt férfi szenved ugyanígy, mint a kérdező? Egyszer nézz fel a /fit-re a 4chanen, és elámulsz.
2023. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!