Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Haragszanak a magyar munkaváll...

Haragszanak a magyar munkavállalókra külföldön?Utálják őket?Lenézik őket?

Figyelt kérdés
Magyarországon régen és talán most is sokan haragudtak az erdélyből és az Ukrajnából átjovő vendégmunkásokra hogy miért nem maradnak otthon,elveszik a magyarok munkáját,miattuk keres keveset a magyar mert ők idejönnek kevés pénzért is dolgozni.De ugyanígy vannak velünk magyarokkal külföldön is?Elvesszük a munkát az osztrákok elől?Meg a németek elől?Ha a magyar nem járna át dolgozni jobban keresne az osztrák meg a német?

2023. jan. 6. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretik a magyarokat külföldön
Szeretik a magyarokat külföldön
Valakik szeretnek,valakik nem
A magyarok közül sem haragszik mindenki az erdélyből és Ukrajnából átkövőkre
30 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Én dolgoztam erdélyi kőművesekkel és tapasztaltam ilyet hogy nem kedvelték őket🙁
2023. jan. 6. 20:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kint az értelmesebbje (a többség) nem származási hely alapján ítél. Ha normális vagy, jól dolgozol, beszéled a nyelvet, beilleszkedsz akkor szeretni fognak.


Ha ragaszkodsz a magyar kiskapus, megoldjuk okosban mentalitáshoz, nem tartod be a helyi szabályokat, lusta vagy, nem tanulod meg a nyelvet stb. akkor meg nem.

2023. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én azért is nem mentem ki mert féltem hogy ki fognak közösíteni és nem fognak annyit fizetni mint egy osztráknak.
2023. jan. 6. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem szakma függö...

en epiteszmernök vagyok egy cegnel es sosem tapasztaltam hogy valaki ezt lenezte volna vagy baj lenne hogy magyar vagyok. sot allandoan azt hallom oh de jo magyar, jo bor, langos, balaton :-D

2023. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi problema a szavazati jog. Ha az nem lenne kb senki sem utalná az erdelyieket. 20 eve voltam kinn dolgozni, senki se mondta hogy elveszem a munkájat.

Ahogy most sem mondjak, es ugyanannyit kapok mint mas.

Bár igaz en nem osztrák vagy német cegnek dolgozom, ott más nemzetisegtol is hallottam hogy néhol hajlanosak kevesebbet fizetni a bevandorloknak, jojjon az barhinnan.

2023. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, hát nem a Kőműves Kelemen Kft-t kell alapul venni, mert annál a cégnél fogyóeszköz az asszonynép!...
2023. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!