Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdek belebetegedni a magányb...

Kezdek belebetegedni a magányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapvetően introvertált személy vagyok, de néha szükségem lenne egy kis társaságra. A baj az hogy az összes barátom messze lakik, így találkozni nem tudunk az egész városban nincs barátom meg ebben a városban max a nyugdíjjasok meg a kocsmatöltelékek érzik jól magukat annyira egy semmi. Elköltözni nincs lehetőségem. Próbálkoztam netes ismerkedéssel, de egyszerűen senki nem vevő rá. Az emberek közömbösek velem, nem mutatnak érdeklődést, nem keresik a társaságomat és ez elég rosszúl esik. Mit tehetnék ilyenkor?
2023. jan. 11. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát az én baráti köröm nagy része már külföldön él. Netes ismerkedéssel sose volt gondom, de most a legtöbb ismerősöm netes játékok révén szereztem. Köztük több azóta már tényleges, hús vér barát is. :)
2023. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Üdv a 21. században. Sokat nem tehetsz ez ellen, tapasztalatból tudom. Foglald el magad mással, amit szeretsz csinálni, demagóg duma de csak ez segít. Nézz filmeket, olvass, játssz játékokkal, akármi.
2023. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Régen évekik online játékoztam, szereztem barátokat, de már egyikkel se tartom a kapcsolatot, mindenki éli a sajátbéletét. Azóta inkább egyedül szoktam játszani, a kompetitív játékokat meg hanyagolom a sok csaló és toxikus személy miatt.
2023. jan. 11. 16:32
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem igazán lelem örömömet semmiben ha nincs kivel megosztani
2023. jan. 11. 16:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Játssz single playert, pl. Sims a jó időtöltés, sok mindent lehet benne csinálni és ott történhetnek úgy is a dolgok ahogy az ember szeretné, ellentétben a valósággal (pl. Simsben hiába csinálsz egy karaktert csúnyára vagy nincs pénze, ugyanúgy össze tud jönni sim csajjal, mintha gazdag és jóképű lenne, erre való világban semmi esély nincs).
2023. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én mmo-kkal kötöm le magam ilyenkor. Barátokat is lehet szerezni és szórakoztat, meg megy vele az idő. Vagy írok.. Zenét, történetet, bármit amivel úgymond egy másik világba "utazok" amíg nem lesz a való életben is valami aktivitás.
2023. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 szintén MMO-k ;)
2023. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mmo-zni már nincs időm sajnos.
2023. jan. 11. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Menj társas tánc órákra, vagy edzőtermi csoportos órákra, esti nyelvtanfolyamra. Nem viccelek, sokat segít. Ki kell mozdulni, valódi élményeket szerezni, introvertáltként alaposan le fog fárasztani, remekül fogsz aludni.
2023. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Esti műszak után se időm se energiám ilyenre
2023. jan. 11. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!