Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy éve nagyon megbántott...

Egy éve nagyon megbántott valaki, mai napig ebbe vagyok belebetegedte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt össze tört a szívem, csúnyán elbántak velem. Mai napig mindennap ezen gondolkozom. Miért történt? Mit követtem el amiért ezt kaptam? Miért nem becsült meg? Miért volt jobb az a másik lány? Miért tette?

Mindennap minden kb 10.percem ezzel telik. Csak örlődöm és kínzom magam a történetekkel. Aki tette mai napig nem mondott le rólam, mindennap a tudtomra adja mennyire bánja és, hogy sajnálja de nem tudja vissza tekerni az időt, nem tudja semmissé tenni. Nem kap visszajelzéseket de még mindig energiát fektet abba, hogy talán egyszer megbocsájtok és túllépek rajta. Nem tudom mi fáj benne talán az, hogy nem tudom miért más lány kelett és én miért nem voltam elég. Aki tette azt is felajánlotta, hogy keres nekem egy pszichológust és fizeti a kezeléseket ha úgy érzem ettől jobban érzem magam csak gyógyuljak ki belőle.. 25 éves vagyok



2020. szept. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek altalaban nem cövekelnek le egynél.

Ezt nem tudom miert van igy.

2020. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen. Egy lánnyal szakítottunk, aztán másfél évig nem tudtam elfelejteni, minden nap sokszor eszembe jutott. Aztán véletlenül találkoztunk egy boltban, újra összejöttünk, kb fél év múlva megint vége lett, de azután már nem jött vissza ez a kínzó érzés.
2020. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem bírsz túllépni rajta, mert állandóan b.szogat. Kérd meg, hogy ne írjon többet, ha nem érti meg tiltsd le a számát, hidd el, sokkan könnyebben túllépsz majd rajta.
2020. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárd már le rendesen, igazán. Ne kontaktolj vele.
2020. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megcsinálta, megcsinálja még egyszer. Ha visszakapna, nagyon rövid időn belül ugyanaz lenne.
2020. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valami oka csak van annak, hogy nem tiltod le. Meg csak táplálsz benne valami reményt, ha nem hagy békén szerintem

Ha nem akarod ezt a kapcsolatot akkor zárd le végleg.

Ha akarod a kapcsolatot akkor bocsáss meg őszintén és ne emlegesd ezt többet.

Amíg nem tudsz dönteni addig örlődni fogsz. Tedd azt amit érzel!

Nekem ez a meglátásom

2020. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el akarsz e tőle valamit, ha ő még akarna. Ha igen, adj még egy esélyt neki, az előző a másik lánnyal talán hiba volt.


Ha nem akarsz, akkor mondd hogy hagyjon békén, és/vagy tiltsd le.

2020. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!