Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám élvezni az...

Hogyan tudnám élvezni az életet, ha nincsenek barátaim, szorogok emberek között?

Figyelt kérdés
Semmi értelme az életemnek, egész nap a telómon lógok, vagy tv-zek. Hétköznap suliba vagyok, ott is egyedül, egésznap nem szólok senkihez sem, csak ha muszáj, utál mindenki, 1 és fèl évem van még szóval iskolát nem akarok már váltani, és akárhova mennék sehol sem menni a beilleszkedés. Sose voltak barátaim. Rokonok, ismerőseim is alig vannak...
2023. jan. 21. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

De mi a bajod az emberekkel?


Ne gondold hogy nekünk a többi embernek nincs emberundorunk néha.

De milliónyi ember vesz körül akik biztos szívesen megismernének ha nem csak a saját kis bezárt világodban élnél!

2023. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Mit tudsz csinálni egész nap a telódon, ha nem az ismerősökkel való kapcsolattartás miatt használod?

Keress egy hobbit, amit szívesen csinálsz, ott fogsz találni olyan embereket, akikkel tudsz szimpatizálni.

2023. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem próbálj dolgozni a szorongásodon, akár pszihológus segítségével. Hidd el később bánni fogod hogy elteltek a legszebb fiatal éveid és kimaradtál mindenből.
2023. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Keresel olyan elfoglaltságokat, amik boldoggá tesznek.

Hobbinak hívják, keress rá

2023. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is ugyanilyen vagyok, és sehogy sem tudom élvezni az életet:/
2023. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 robetko ***** válasza:
Hallgass a 3-mas válaszolóra! Én sajnos pont így vagyok 47 évesen ahogy írta,elbasztam az egész fiatalságom.
2023. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A hobbi az jó dolog. Valamenyivel könyebb vele, viszont ismerkedés szempontjából nem megoldás. Én a gyúrást találtam meg hobbinak. Terembe járok, ahol mások is vannak. Ennek ellenére nem szól hozzám a kutya se. Nagyritkán anyit szólnak, hogy "bocs hány köröd van még?".


Meg kell ganulnod élvezni az életet. Találni benne valamit ami leköt. Lehet nincs értelme annak ami leköt, de ha leköt már könnyebb lesz élni.


Barátaim nekem se voltak, az ovodában egyedül ültem a sarokban, az iskolában igyekeztem láthatatlannak lenni, rokonokkal nem tartom a kapcsolatot, gyakorlatilag nincs. Még a családdal is alig beszélek. Hasonló cipőben járok. Nekem a gyúrás és fantáziálás jött be. Szeretek zenét halgatni. Nem szomorkodom, hogy sz@r az élet.

2023. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hobbi, videójáték, hozd magad nehéz helyzetekbe, edzés, munka, tanulni amiről szeretsz, úgy öltözz ahogyan akarsz, pszichológus, nagyobb tervek kisebb tervek, világuralom. Engem kb ezek éltetnek meg a cigi
2023. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Total így vagyok.
2023. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!