Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberek,hogyan...

Magányos emberek,hogyan telnek a mindennapjaitok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok,barátaim nem igazán voltak,most pedig egyáltalán nincs egy sem.

Párom évek óta nincs,és kilátásban sincs senki.

A napjaim abból állnak,hogy felkelek,itthon megcsinálom amit kell,elmegyek dolgozni,haza érek,fürdés éves aztán fekvés..

3 műszakban dolgozom,így túl sokat nem vagyok itthon.

Mennyire van hatással rátok a magány,mind fizikailag,mind lelkileg?

Fizikailag miben nyilvánul meg?

Mivel terelitek a figyelmet?

Vagy mi az,amire leginkább gondoltok a méginkább magányos időszakban?



2023. jan. 29. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Van amikor hasonlóan telik, én is elég sokat dolgozom. Ezt még azzal is tetézem, hogy sportolgatok..


Én megtudom érteni, ha így érzel. A munkahelyváltáson még nem gondolkoztál? Ha ennyire kiveszi az időd.

2023. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
olvasni szoktam illetve sorozatot nézni
2023. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak nem pl napi 12 órát dolgozol, akkor pont annyit vagy otthon, mint én, aki 8-16 között dolgozik.
2023. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Én annyira magányos voltam és unatkoztam, hogy beiratkoztam egy mesterszakra, hogy lefoglaljam magamat valamivel...:D
2023. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Én most nem dolgozom magányos vagyok facebookozok tv zek xboxozok. Majd ha összejön pár év múlva visszamegyek dolgozni én is 3 műszakban. :)
2023. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 japierdole98 ***** válasza:
96%

23 F

1 évre visszamenőleg kb. mintha a pokolban lettem volna, magányos voltam, nem voltak barátaim, vége lett egy párkapcsolatomnak, szóval nem nézett ki jól a helyzet.


Azóta ugyan úgy egyedül vagyok, folyamatos műszakban vagyok 12 órában. Egy napom úgy nézett ki hogy felkelek, busz, meló, busz, haza, kaja, alvás.


Egy ideig vegetáltam így és játszottam az áldozatot, hogy 'mennyire rossz nekem' 'egyedül vagyok' stb. Lusta voltam, nem volt semmi energiám, depressziós voltam, tehát mind fizikailag mind lelkileg megterhelő volt.


Aztán erőt vettem magamon és elkezdtem járni edzeni. Azóta ha nem megyek egy héten legalább 3x 4x edzeni minden bajom van.


A magány érzés már nem olyan erős mint előtte, próbálom saját magamat előtérbe helyezni, úgy vagyok vele hogy majd jön aminek jönnie kell. Legalább addig is dolgozgatok magamon.

2023. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A 3 muszakkal nincs bajom,nem zavar,hogy elveszi az "időmet".

Napi 8 óra+utazás.

Sportra gondoltam már én is,viszont csak úgy nem tudnék besetalni egy terembe,azt sem tudom mit hogyan kell használni,vagy egyáltalán hogyan kellene bármihez is hozzá kezdeni.

Ebben a városban ahol élek, egyáltalán nem segítőkészek ilyen téren.

Másrészt annyira megterhelő fizikailag a munka,hogy talán erőm sem lenne :/

2023. jan. 29. 20:26
 8/15 japierdole98 ***** válasza:
80%

Nézz a gyakorlatokról videót, igazából csak elkezdeni nehéz. Amúgy a konditermekben mindenki segítőkész, akárkit megkérdezel mit hogyan kell, biztos segíteni fog.


De ki fog alakulni egy rutin és 2 hét után már tudni fogod mikor, mit-hogyan kell csinálni.

És igen sajnos megterhelő, de csak az elején. 1 hónap után már nem olyan intenzív az izomláz, és már érezni is fogod hogy erősödsz, meg hogy kezdesz jobban lenni.

2023. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Magányosan.
2023. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után annyira belefásul az ember hogy igazából ez lesz a megszokott, én ha már akarnák se tudnék társat ekresni mert simán az is irritál ha emberek közé kell mennem.
2023. jan. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!