Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem érdekel senki igazán?

Miert nem érdekel senki igazán?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok, nemrég váltam, 3 gyerekem van.

A volt férjem szerelmes, boldog, én pedig magányos vagyok.

Úgy érzem hogy senki nem érdekel igazán, pedig szeretnék tartozni valakihez, ismerkedem is,de egy kis idő után elvesztem az érdeklődésemet! Nem értem miért van, attól tartok hogy már nem is fog ez változni. Nem tud a kapcsolat elmélyülni valamiért...


2023. febr. 13. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nincs itt az ideje. Törődj egy kicsit magaddal lelkileg, fizikailag, rendezgesd az otthonod, csinosítsd, keress magadnak egy új hobbit, közösséget. Majd elmélyülnek az új kapcsolatok, ha itt lesz az ideje.
2023. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

39 éves nőknél már időskor. Főleg ha elhízott.


De ne add fel

2023. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

39 évesen 3 gyerekkel még válogatsz? Kis naiv xd


Egy dolgot tehetsz ami miatt biztosan változnak majd a dolgok, legyél 20 évvel fiatalabb.

2023. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 joereal ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek, (47/F özvegy), netes társkeresőn próbálkoztam, de nem válaszolt senki, akiknek írtam, szóval elment a kedvem az egésztől.

Szerintem az 1-esnek igaza van, én is próbálom fejleszteni magam, fogyni, erősödni, új dolgokat kipróbálni, aztán vagy alakul valami, vagy nem...

2023. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyerekek veled vannak? Érdekes dolog jutott eszembe. Anyukám 39 éves volt, amikor egyedül maradt a 3 gyermekével, én voltam a legkisebb, 8 éves. Apám 39 évesen, 1983 április 14 én éjszaka redonylehuzás közben osszesett. Agyvérzést kapott. 4 napig tartották életben gépekkel. 39 éves volt. Április 13-án este lefekudtem, reggel felkeltem, már nem volt apám. Anyumkámnak soha nem volt tobbé senki az életében, igaz, Apám előtt sem. nagyon nagy szerelem volt az övék.

Nos, ezután hónapokig tartott, míg anyukám elképeszto lélekenergiákat mozgositva nehezen, valahogy talpra állt, idén lesz 80 éves. Még mindig jó erőben, hála Istennek.

Internetes társkeresést ajánlom. Tudom, nőként különösen nehéz. Nekem férfiként 10 hónapba telt, míg rátaláltam a mostani páromra, idén februárban 11 éve leszunk együtt.

Ja, most olvasom,,ismerkedsz, de hamar elveszted az érdeklődést. Félsz a csalódástol? Talán a férfiak nem tudják benned fenntartani az érdeklődést? Egy randevú után már nem is talalkoznál velük?

2023. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Interneten beszélgettem egy férfival, randiztunk is, tetszett is,de aztán annyi! Pár találkozó és nincs közös téma! Nem érdekel igazán.
2023. febr. 15. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!