Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A baratkereső appok miért úgy...

A baratkereső appok miért úgy hirdetik magukat hogy sok csinos szingli nő csak rád vár? Akkor nem is lehet barátkozni? 28n

Figyelt kérdés

Én bnőket keresnék akikkel eltudok járni pl bulizni, vagy tudunk lelkizni, hasonló életvitelűek mint én(sok bnőm pl külföldön van, munkahelyen nem barátkoznak meg családos anyák vannak stb)

Nem tudom melyiket töltsem le

Vagy nilyen oldalak vannak erre?

Pasikkal is sziveseen ismerkednék a saját lakhelyemen belül csak. Aztán majd alakul vagy marad baráti.



2023. febr. 23. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hol élsz?
2023. febr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem itt ismerkednék a távolság és arctalanság miatt
2023. febr. 23. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább facebookos csoportokban próbálkoznék. Van rengeteg ilyen barátnő kereső csoport.
2023. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
7.36 Pont azért kérdeztem, hol élsz. Ha hozzám közel, láthatod az arcomat akár ma. Bár nem tudom, ez miért olyan fontos egy barátság esetén.
2023. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szólva nem ismerek "barátkereső" appot, pedig már én is keresgéltem. A winket például annak hirdetik, ehhez képest azt is tönkretették a baszni vágyó kanok.
2023. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Fuj, lehet gyereket is meg családot is akarnak. Minden jót elrontanak ezek a kanok.
2023. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!