Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülélők - általában mivel...

Egyedülélők - általában mivel töltitek el az időtöket miután befejeztétek a kötelező napi robotolást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez mindenkinél és minden egyes nap változó tud lenni - de nagy általánosságban tettem fel a kérdést, hogy nálatok hogyan alakul egy átlagos munkaidő utáni délután. Van, aki pl. örül, ha hazaérve kipihenheti magát, és van, aki aktív időtöltéssel, szórakozással, sportolással, vagy éppen tanulással tölti el az idejét.

2022. okt. 27. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Konditerem, főzés hétközben. Hétvégén mennek videojátékok is ha nincs kedvem menni sehova.
2022. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Evés, Youtube, alvás
2022. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
net, számítógépes játékok, tévé, telefonok, kocsmázás haverokkal.
2022. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Olvasok, filmezek, vacsorázok, sportolni megyek, szakdolgozatot írok.

(Otthonról dolgozom.)

2022. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Otthoni robotolással. Főzés, mosás, takarítás, vasalás, mosogatás és a többi.
2022. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Nekem eleve nincs olyan, hogy "munkaidő utáni délután", mert csak pénteken érek haza már 6-ra a munkából (ha épp nem kell mennem sehova), a többi napon 7 körül. Úgyhogy valódi szabadidő alig marad. Eszem valamit, esetleg főzök is, utána némi házimunka (mosás, takarítás, pakolás). Ha épp minden rendben van, akkor ezek után még van egy pici időm nyelvet tanulni vagy edzeni, esetleg olvasni pár oldalt, aztán arra eszmélek, hogy már elmúlt 10 óra, és menni kéne zuhanyozni.

39N

2022. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
13 orazok igy melo utan altalaba alvas van, neha buli 😀 de igy van 3-4 szabadnapom amit edzessel, psezessel, haverokkal, meg csajozgatassal toltok
2022. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerre dolgozok rengeteg órát (10-14), úgyhogy utána hazaérek, kajálok, fürdök és alszok. Ha előbb érek haza, akkor egy séta vagy futás a környéken, aztán olvasok valamit, vagy netezek.

Szerencsére így viszonylag keveset koszolok (amiből ettem edény, azt általában azonnal elmosom), szóval az első pihenőnapomon berakok 1-2 mosást, elmegyek boltba, kitakarítom a lakást, és főzök, meg előkészítem a kaját a következő hétre (pl. csinálok feltét, amellé csak egy adag tésztát kell kifőzni munka után, vagy egy adag rizst megpárolni, a lényeg az, hogy minimális erőfeszítés legyen munkanap kajához jutni, és max. 10 perc). Ilyenkor sort kerítek egy normális edzésre is - pl. elmegyek úszni, vagy konditerembe -, aztán este barátokkal találkozunk, beülünk egy filmre, vagy kocsmázunk, bulizunk, elmegyünk egy kiállításra, programra a városban... Ami épp akad.

A második pihenőnap, az csak az enyém, olyankor túrázok a környéken, vagy horgászni megyek.

2022. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Durván internetfüggő vagyok kamaszkorom óta
2022. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Ja enis egesz nap csak netezek
2022. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!