Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valahogy túl tudnék lenni...

Valahogy túl tudnék lenni ezen a kellemetlen érzésen ami azt váltja ki hogy sosem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és még soha nem volt egyetlen kapcsolatom se lánnyal se fiúval és még csak nem is csókolóztam... az a főbb poén hogy mindig vágytam romantikus kapcsolatra már álltalánosban is próbálkoztam de nyilván nem sikerült ugyan így vééégig középsulin rengeteg vissza utasítás vagy csak szimpla felszívódás... akkoriban még mondjuk elég unalmas voltam mivel csak videójátékokkal játszottam és kb ennyiből állt a személyiségem... azóta járok koncertekre most voltam életembe először több napos fesztiválon de semmi...


Most már konkrétan az összes haveromnak elmondhatom hogy állandó kapcsolata van és tényleg még annak is lett akiről azt hittük szüzen fog meghalni, és ez már nagyon frusztrál de nem kéne hogy foglalkoztasson renget mindennel el tudom magam foglalni deszkázok vagy bringázok vagy festek de egy hónapja már csak ezen kattog az agyam és elképzelésem nincs mivel győzzem meg a tudat alattim hogy hanyagolja ezt, persze tényleg nagyon szeretnék kapcsolatot de eddig kitudtam zárni hogy nincs...


Nem mondanám hogy a szexre vágyom inkább csak tényleg romantikára meg egy adag szerotoninra, lényegében kérlek titeket osszátok meg hogy ti hogy dolgozzátok az ilyen helyzetet fel, hogy léptek túl ezen.



2022. aug. 9. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben vagyok (leszámítva a fesztiválozást), csak én már 26 éves vagyok. Szerintem amerikai elnök vagy asztronauta hamarabb leszek minthogy akár csak a randiig eljussak egy lánnyal.
2022. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sose azon gondolkodtam, hogy "miért nincs", hanem azon, hogy "mit kell tennem, hogy legyen"


Jó pár évvel ezelőtt hallottam egy gondolatot, hogy "válj álmaid nőjének álmai pasijává" és akkor könnyű dolgod lesz. Persze ehhez kell önismeret, mert "kit is keresek?" "milyen az álmaim nője?".. "ő vajon milyen pasit is képzel el magának". Stb stb stb.


Miután ezen végigmentem, tudtam kit keresek és azt is tudtam, hogy nekem miket kell megtennem, míg nem találom meg. Aztán rá 5 évre meg is találtam.


Az az érdekes, hogy én írok naplót és leírtam 5 évvel a találkozásunk előtt, hogy a lány kb milyen személyiségre, habitusra, külsőre. És minimális eltéréssel a leírásnak megfelelő nő a feleségem most.

2022. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Ez szépen hangzik, csak amikor 100-ból 100 nőnek aki tetszene vagy passzolna hozzám pasija van, akkor a hajamra kenhetem azt a hozzáállást hogy "mit kellene tennem". Nyilván nem fogom agyonverni, innentől meg marad a "miért nincs".
2022. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Tobbnapos fesztivalon se huztal meg egy lanyt se

Valamit nagyon rosszul csinalsz

2022. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!