Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Túl szürke lettem, vagy...

Túl szürke lettem, vagy kiöregedtem? Miért nem vesznek észre az emberek? Illetve a nők? (bulikon, szórakozóhelyeken, ilyesmi, stb)

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, lassan 30.

Mondják hogy otthon ülök sose megyek sehova, de ez nem igaz, én nagyon is szeretnék menni és többször próbálkoztam már, hogy összeszedtem magam és lementem az éjszakába, lementem a városba, sétáltam, jöttem mentem, de kb még csak rám se néztek az emberek.


Ha a legnagyobb buli kellős közepére mentem akkor is úgy éreztem magam mintha láthatatlan lennék, lehet, hogy túl átlagos a külsőm? Vagy nincs semmi érdekes az öltözködésemben, vagy csak visszataszító vagyok? (nem hiszem amúgy) és azért nem néznek rám az emberek? Nem értem.


Szóval mondják menj el bulizni. Megvolt, elmentem, és kb olyan az egész mintha a metróba mentem volna le két megálló között.


Senki nem vesz észre, nem kérdez, semmi nem történik, ha meg én megyek oda mondjuk egy lány társasághoz hamar kiröhögnek és leráznak. Gondolom ha jobban nyomatnám magam még bajom is lehetne belőle, pedig bennem ott van a bátorság.


Mi lehet a baj?


Megpróbáltam párszor, gondoltam magától kialakul majd, semmi nem alakult ki. Többnyire melegek próbálnak megtalálni, meg mindenféle elveszett lélek, részeg fickó akikre viszont én nem vagyok kíváncsi, mert én a csajok miatt mennék le elsősorban.


Nem tudom mi a hiba. Lehet a szervezettség, vagy az, hogy egyedül vagyok? Megpróbáltam ezt is, beszéltem hozzám hasonlókkal hogy fogjunk össze és menjünk le együtt úgy kevésbé hajtanak el minket, de még az is lerázott, hogy ő egyedül szokott menni. Fel sem fogom, hogy neki hogy megy ez egyedül.


2023. febr. 25. 01:01
 1/10 A kérdező kommentje:

Szóval dióhéjban:

Járok bulizni?

- nem

Járnék bulizni?

- igen, nagyon, de nem vesz észre senki, és általában a bajt hozó alakokat vonzom be

2023. febr. 25. 01:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Régen ez működött?
2023. febr. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát ezt most nem szeretném kifejteni mert nagyon elvinné a kérdést más irányba, de jó a kérdésed.
2023. febr. 25. 02:18
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én is hasonló vagyok mint te csak 27 vagyok férfi! Több éve ez megy de már hozzászoktam mondhatni. Egyszerűen szerintem manapság ilyenek az emberek. Nem érdekli őket más csak saját maguk. Egyébként meg egy őrült új világnak nevezem ezt a mai társadalmat. Most éppen összejött egy ismerkedés pont erről az oldalról egy csajjal majd meglátjuk nem messze lakik a városomtól! Plusz nemrég összebarátkoztam szintén innen egy velem egy idős sráccal vele is tervezem hogy majd összefutok. Dumálunk. Megiszunk valamit. De ő igen csak messze lakik! Viszont a közvetlen környezetemben nekem sincs egy olyan ember se akivel elmennék inni. Szórakozni. Régi haverok kikoptak. Messengeren vissza sem irnak stb... Ez van sajna! Mikor vált ilyenné ez a világ? Hol vannak a válaszok a kérdések korában?
2023. febr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell kifejteni, egy igen vagy nem elég lenne, mert nehezen tudom elképzelni, hogy bármikor is szívesen vette volna egy baráti társaság, hogy egy egyedül lézengő idegen odacsapódhatott volna hozzájuk. Kicsit "sorozatgyilkos keresi a következő áldozatát" vibe.
2023. febr. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a kómás átsétál a dizsiben, érdekel valakit? Nem:DDD


Ha egy vidám és mozgékony, élettel teli egyed? Azon fenn akad egy két csaj-pasi is már sajnos:DDD


Döglött ló, a lóversenyen nem nyer...érteni remélem.

2023. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem szokott menni,megszólítok egy csajt mindig belemegy/megisznak velem valamit. Neked ez nem megy.
2023. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös igen.

"Nem kell kifejteni, egy igen vagy nem elég lenne, mert nehezen tudom elképzelni, hogy bármikor is szívesen vette volna egy baráti társaság, hogy egy egyedül lézengő idegen odacsapódhatott volna hozzájuk. Kicsit "sorozatgyilkos keresi a következő áldozatát" vibe."


Régen működött amikor társaságban voltam. Meg amikor közösségbe jártam pl iskola, egyetem (már nem) megtaláltak emberek. Most a munkahelyen már mindenki óvatosabb, mert egy vadul sikerült buli, vagy szakítással végződő belső kapcsolat után hullhatnak a fejek.


És mi lenne a megoldás? Járjak társaságba? De nincsenek igazán ilyen társaságok. Vagy az alja áll össze, ők nagyon könnyen, az értelmesek viszont nagyon válogatósak.

2023. febr. 25. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:

"Régen működött amikor társaságban voltam"


Na ezt el tudom képzelni. Hogy magányosan oda akar csapódni valami Dahmer imitátor, azt nehezen.

2023. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokan elítélik az alkalmazást, de én introvertáltként Tinderen találtam meg a párom. Szerintem tegyél egy próbát.

Tudom, nem válasz a kérdésedre, de egy fajta megoldás lehet a problémára.

Egyébként, ami nekem így lányként fontos lenne egy pasiban, ha járnék buliba, hogy szépen öltözködjön, legyen kiállása, de persze ne is legyen egy beképzelt majom, de ne is beesett vállakkal álljon egy helyben magányosan. Az első szempont nyilván a kinézet. Bármennyire is a belsőre megy valaki, a külseje kell, hogy vonzó legyen, főleg egy buliban. Nekem pl. az ápolt haj és a jó illat is fontos, de ez már csak személyes preferencia. Pl. ha valaki kevésbé szép arcú, az is lehet vonzóbb, ha a stílusa, haja tetszik és önmagában ápolt az illető. Na meg ugye, ha a személyisége is helyén van. Ehhez annyit javasolnék, hogy a béna csajozós dumákat felejtsd el. Egy beszélgetés alatt csak add önmagad, és figyelj oda arra, amit a lány mond, és beszéltesd, ha neked nem annyira megy. A lányoknak imponáló, ha hagyják őket magukról beszélni.

2023. máj. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!