Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 év informatikai üzemeltetői...

25 év informatikai üzemeltetői gyakorlattal pályát módosítanék. Kevesebb stressz, több pénz jeligére?

Figyelt kérdés

Sajnos besokalltam a váratlan éjszakai, vasárnapi műszakkal (villámcsapás,tűz, ki tudja mi).

Keresek olyan munkát ami vagy kevesebb stresszel, vagy jelentősen magasabb fizu.

Ötletek?



2017. aug. 27. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Szoftverfejlesztő?
2017. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Normalis ceget kell talalni, ahol nem varatlan az ejszakai/vasarnapi melo, hanem elore tervezetten van ugyeleti rendszer. Kismagyar kiskozepvallalkozas kismagyarrealitas ilyen, multivilag kevesbe...
2017. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Na igen, az informatika se habos torta, de a pénzt meg sajnálják tőlük.
2017. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam multival, azonban nem tudtam elviselni, hogy ahányszor kiléptem a szobából olyan ellenőrzés volt, mint a repülőtéren (kapu, a cipő derékszíj le, táska röntgen). A munkaidő normális volt, de heti 1-2 óra fejtágítás volt arról, hogy az ember az a nő, a néger, a transznemű stb... A fehér bőrű férfi az potenciális szexuális zaklató, lehet,hogy veri a feleségét. Úgy látom arrafelé nem sok keresnivalóm van.
2017. aug. 27. 11:50
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Edesjoistenem... meselj mar, melyik cegrol van szo? Csak azert kerdem, mert magam is multinal tolom, es az altalad emlitettek kozul egyetlen egyet sem tapasztaltam.
2017. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Privát üzenetben válaszoltam. A konkrét eset egy amerikai cégnél volt
2017. aug. 27. 12:17
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Légyszi írd le nekem is, tényleg érdekel, szintén szakmabeli.

Amerikai multinál dolgozom, de amit írsz az elképzelhetetlen nekem. Itt dolgoznak olyan szinten leszedált emberek, hogy lassan vetekszik az állami szférával. Pénzbe mondjuk üti.

2017. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Tisztazzuk, a joember egy gyartouzemben dolgozik, ahol sokmillios eszkozoket gyartanak. A tobbi bullshitrol en sem tudok mit mondani, nem tapasztaltam eddig (ua. ceg, masik telephely).
2017. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező kérlek írd meg nekem is, csak hogy tudjam, hogy hova ne menjek ha munkahelyet váltok. Ez borzasztó...
2017. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as a leírtak egy próbaidő alatt történtek egy kék hárombetűs cégnél, ahol szervezetileg a gyártáshoz tartoztunk (tehát a kapu, röngen "jogos"), azonban a valódi gyártástól építészetileg független irodában, ahol értékes anyagok, vagy bizalmas anyagok nem fordultak meg.

A próbaidő alatt közös örömre a kapcsolat megszakadt. Csináltam azt, amit addig.

2017. aug. 27. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!