Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában egyre jobban...

Mostanában egyre jobban magányosnak érzem magam már volt rá példa hogy anyira letört voltam a magány miatt stb hogy elgondolkodtam azon hogy minek élek veletek is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés
Valamiért már rég az vagyok egyedül a videojátékok és a discord vagy TS(teamspeak) beszélgetések valahogy elgergetik ezeket de amióta elromlott a számítógépem és meg ugye tanuló vagyok kb 8ezret kapok és még a munka sem kivitelezhető és anyámék sem gazdagok így van egy csöves telefonom amin semmi sem fut szóval így csak a film nézés van valamikor csak alszok állandóan nem mondanám hogy unatkozok de szar érzés ez a magány vagy mi ez barátaim sincsenek nem az én hibám próbálkozom stb.

2023. febr. 27. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, volt.


Aztán elmúlt, amikor már nem volt időm ilyeneken elmélkedni.

2023. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
osztálytársak milyenek? sport esetleg?
2023. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Tedd le azt a vackot, és irány a suli barátkozz, ismerkedj, beszélj járj el velük esetleg bulizni és érezzétek jól magatokat. Nekem a 2019-es Home Office tönkretette a közösségi életemet annyira, hogy most nincsenek barátaim, a legjobb programom szombaton hogy átrendezzem a zokniaimat. Próbálkoztam én is Discordon, illetve Snapen is de semmi.
2023. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Minden nap ezt érzem, szinte egész nap nem is beszélek senkivel.

18F

2023. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A második kommonetre válaszolva nem valami jól jövök ki velük de az iskolába vannak többnyire lány barátaim de vannak fiúk is csak inkább lányok társaságban érzem jól magam megértőek stb meg úgy 18eves fiú vagyok de úgy mond az iskolával nincs olyan nagy problémám
2023. febr. 27. 20:59
 6/10 A kérdező kommentje:
A negyedik kommonetre válaszolva diszkordon elérhető vagyok nyugodtan tudunk beszélgetni
2023. febr. 27. 21:00
 7/10 A kérdező kommentje:
A harmadik kommentre válaszolva volt már rá példa hogy buliztam és nagyon jó volt de nem szeretem az alkoholt csak akkor folyamodom rá ha nagyon le vagyon törve vagy ilyesmi ahogy mondtam az iskolával nincs gond inkább valamiért nehezen megy ez találok barátokat akikel szívesen ha van is akkor pont nem érnek rá vagy nem én vagyok a kedvenc elfoglaltságuk kicsit ragaszkodó vagyok azaz sokszor megunak stb bedig csak barátkoznek de nem vagyok biztos szimpatikus nekik mivel volt már hogy sokszor át vertek hogy elfoglaltak pedig csak otthon filmeztek stb pedig kedves normális vagyok
2023. febr. 27. 21:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2023. febr. 27. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Kezdj el elni inkabb.. en is jartam igy anno, bar azert tartottam az egyensulyt. De utolag visszagondolva orulok h meghalt a gepem es abbahagytam a kockulast
2023. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A számítógépes játékok kiszivják az ember agyát. Másrészt játék közben boldogság hormon termelodik folyamatosan. Dopamin a neve ha jól emlékszem. Ha utána meg megfosztod ettől magad,jön a kóros hiányérzet. Kicsit mint a drognál.

Hogy minek éljen az ember? Azért hogy segítsen másokon! Ez az egyetlen tevékenység, mely tartósan elégedettséget okoz. Az sem árt, ha van egy barátnőd, akivel boldogok vagytok egymás társaságában.

2023. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!