Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek magatokat már...

Éreztétek magatokat már annyira magányosnak, ami ilyen belülről mardosó érzéssel párosult?

Figyelt kérdés
Én ritkán szoktam magamat ennyire mélyen szarul érezni, és ilyenkor olyan végeláthatatlan szomorúságot érzek, mint aki nem számít senkinek se, és mellé örök egyedüllét jár.

#magány #mardosó érzés #örök egyedüllét érzése
2023. márc. 20. 00:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%
Szia. Ha megtalálnád az élet értelmét,és azt jónak,kívánatosnak találnád,biztos élni akarnál.Az élet értelme:egy szerető, igaz, kedves, romolhatatlan, örök,hatalmas, a nyomorulthoz együttérzéssel lehajló, irgalmas Személy örök társasága. Vele lenni örökre. Ő az ÚR JÉZUS KRISZTUS. Meg tudod szólítani imádságban,egyszerűen elmondani mindent,és kérni,segítsen rajtad, hogy az Övé légy örökre.Kérdd,hogy bízhass Benne. Biztos meghallgat. Mert Jó. Rajtam is segített, pedig úgy gondolom, hogy nálad is nagyobb bajban voltam. Rajtad is biztosan segít, csak kérd, hogy segítsen.
2023. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!