Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, éreztétek már magatoka...

Lányok, éreztétek már magatokat durván magányosnak?

Figyelt kérdés
Mikor élni sem volt kedvetek, mert egymagatok nem szerettétek volna leélni az életeteket. Mikor rossz volt az utcán sétálni, mert mindenhol párokat láttatok, ami benneteket nagyon rosszul érintett. Amikor minden percben arra gondoltatok, hogy miért kellett megszületni.

2020. márc. 22. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Igen, pár hónapja átestem ezen. Borzasztó letargia volt rajtam pár hétig. Nem értem miért, de akkor valahogy nagyon reménytelennek tűnt minden. Mármint párkapcsolati szempontból.

Sok beszélgetés róla, egy-két pozitív fórum, találkozás a barátnőkkel segített kimászni belőle.

2020. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azóta párkapcsolatban élsz?
2020. márc. 22. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy.

Kezdj ellene tenni lépéseket, különben gázabb lesz.


Ha ilyen dolgokat kérdezel ide vonzod a sok negatív embert is, holott neked nem mások negatív marhaságait kellene olvasnod!!!!!!!


Hanem ellenkezőleg...


Pozitív önfejlesztésbe kellene bele vágnod.


Gondold végig:


Miért lenne neked jó mások negatív dolgait hallgatni/olvasni?


Csak rosszabb lenne vagy semleges.


Javítana bármit a helyzeteden?


NEM


Negatív ember kellene bárkinek, aki alapon a boldogságot keresi ?


Nem kell senkinek a negatív!


Ezért kell változnod pozitív irányba!


A belsőnk kihat a külső megjelenésünkre, úgy javíthatod az esélyedet a magány ellen is! S sok más hatása is van, ami előnyödre válhat.


+Ha huzamos ideig vagy olyan amilyen, az kiül az arcod karakterére is és évek múltán nem tudsz ellene mit csinálni.


Gondold végig, hogy te a jelenlegi éneddel leállnál csak egy jót dumálni is?


Ha a válasz nem, akkor keresd azokat a pontokat miért s változtass rajta, kapj egy pozitív énképet.


Közelben lennél, mondanám gyere át egy forró csokira kutassuk át az elméd.


Kifejezetten szeretek a gondolatok közt játszadozni, rájönni problémák gyökerére s ezt leginkább teljes kommunikáció alatt tudom kibogarászni.

2020. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy depressziós vagyok, már évek óta jelen van az életemben. Kezeltek már kórházban is, járok pszichiáterhez, de nem tudok kilábalni belőle. Nem megy, és már nem is fog menni úgy gondolom, mert nincs több lelki erőm. Elfáradtam. De hát mi emberek ilyenek vagyunk. Olykor eltévedünk. Figyeld meg az életet. Látsz valahol szomorúságot? Láttál már valaha depressziós fát? Vagy láttál már valaha szorongó madarat? Vagy idegbeteg állatot? Ugye nem? Az élet egyáltalán nem ilyen. Csak az ember tévedt el valahol.
2020. márc. 22. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell feltétlenül lánynak lenni.
2020. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Sose voltam se magányos, se depressziós.

Olyan volt, hogy kedvetlen voltam napokon át, de az általában akkor történik, amikor megcsap a bizonytalanság a jövőmet illetően.

Nem leszek szomorú, amikor párokat látok. Irigy egy kicsit, de az is csak akkor, amikor "szimpatikusnak" tűnik a pár, olyan álomkapcsolatnak.

20/L

2020. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de szerencsére már vége. Magamba fordultam és rendberaktam az életem. :)
2020. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Igen, en most nagyon. Néha az jut eszembe hogy legjobb volna elpatkolni ebben a kis genya virusban. Persze valszeg nem fogok..

Nalam meg annyiban rosszabb a helyzet, hogy most vhogy a baratsagaim is megreccsentek.. Nagyon rossz :(

2020. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Sorsfordító film -


Jim Carrey - Igenember


:)

Jó szórakozást!

2020. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 3


És mia tanácsod egy lyan "esetre" amikor a másikat nem érdekli a megoldása a problémának, csak hogy neki legyen igaza..


Mihez kezdesz akkor, ha a józan ész nem működik?

2020. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!