Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kiábrándultatok mindenből,...

Kiábrándultatok mindenből, főleg Magyarországból a magyarságból, ebből a kultúrából?

Figyelt kérdés

Én régen 6-8 évvel ezelőtt amolyan nagy magyar voltam. Vertem a mellem, hogy magyarok a Nobel díjasok és hasonlók.


Azóta persze rájöttem hogy a világ egyik legocsmányabb helye Magyarország. A ner szétlopott mindent, majd kimentette alapítványokba.

Magas a munkanélküliség, csókosok kerülnek pozícióba stb. Mindig a szemetek, a pofátlanok jutnak előbbre.


Ma már Istenben sem hiszek, sem semmiben. Ateista lettem. Mindenben rám cáfolt az élet. Magyarország nem nagyszerű hej, velem a magyar nők kifejezetten szemetek voltak mindig is. Érdekes a külföldi nők sokkal kedvesebbek, mosolygósabbak...


Ma már egyenesen szégyellem és dühít, hogy magyarnak születtem.

Persze máshol is vannak gondok de azért kint szerintem vannak távlatok, perspektívák. Lehet kint csak mosogathatnék de legalább tudok spórolni, tanulni mellette. Az is vicc hogy az Adria olcsóbb mint a Balaton.



2023. márc. 23. 11:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
60%
#30 ez a baj, hogy az emberek azt hiszik én tárolom a táskámat, és vérig leszek sértve ha valakinek ez nem tetszik. Szóval szeretném tisztázni hogy nem, nem tárolom a táskámat, egyszerűen kényelmesebb úgy ezért odarakom. Ennyi. Nem azért rakom oda mert "márpedig én ott akarom tárolni az utazás végéig és rohadjon meg mindenki más" vagy mert "én megtehetem". Hanem mert addig a pillanatig, amíg valaki nem szeretne mellém ülni, teljesen nyugodtan lehet ott, senkit nem zavar, nekem meg kényelmesebb. 3,5 éve tömegközlekedek, és minden alkalommal mikor valaki le akar ülni mellém, szó nélkül berakom az ölembe, mert akkor MÁR zavar valakit, és kell a hely. Ez ugyanolyan minthogy a padon sem fogok összezárt lábakkal és vállakkal kuporogni, hátha valaki le akar ülni. Ha viszont odajön a 3 gyerekes anyuka és le akarja ültetni mellém a gyerekeit, akkor természetesen összébb húzom magam. A probléma az, hogy az emberek elvárják hogy előre kiszolgáljam egy olyan igényüket, amiről még nem is tudok (pl hogy mellém akarnak ülni), és amiért ezt nem teszem meg (mert pl mellettem van a táskám) akkor végtelenük felháborodnak. Szerintem ez nonszensz...
2023. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
69%
#27 Nekem a személyes kedvencem azok, akik nem hajlandók leülni a helyiráton, mert ők márpedig nem ülnek idegenek mellé, vagy jobban szeretnek állni, vagy fogalmam sincs miért. Ott vagyunk 50-en, tipikus heringjárat, és 4-5 hely van szabadon, mert pont olyan áll mellette aki márpedig nem hajlandó leülni. És ha fellököm, hogy oda tudjak ülni, még ő van végtelenül felháborodva. Komolyan mondom, ennyi ésszel, őszintén csodálom hogy még nem haltunk ki.
2023. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Nem azért rakom oda mert "márpedig én ott akarom tárolni az utazás végéig és rohadjon meg mindenki más""


Pedig ez a másik oldalról így jön le, hogy nagy ívben teszel a más kényelmére, ha le akar ülni, akkor kérje, bzmg. Nem véletlenül tartják udvariatlanságnak.

2023. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
82%

12# felejtsük már el ezt a magyarellenes propagandát miszerint aki vagy ami magyar az szar én utálom a jenkiket de csak azokat akik azt hiszik ők a világ meg a demokrácia megmentői az ő demokráciájuké ami inkább a szovjet kommunizmus és a demokrácia valami elcseszett keveréke.


de ne itéljünk már el egy egész népet pár hülye miatt de hát ezt hozta az hogy a liberalizmus átment globalizmusba

2023. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
26%
A Nemzeti Hang hallgatása segíthet.
2023. máj. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!